Pozemky Veverská Bítýška – nabídka pozemků Veverská Bítýška (100+)

Najít optimální pozemek Veverská Bítýška je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Veverská Bítýška hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Veverská Bítýška, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Veverská Bítýška k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Veverská Bítýška k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Veverská Bítýška nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Veverská Bítýška, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Veverská Bítýška o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Veverská Bítýška realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Veverská Bítýška přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Veverská Bítýška , v kategorii pozemky Veverská Bítýška jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Veverská Bítýška, pronájem pozemků Veverská Bítýška, dražby pozemky Veverská Bítýška, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Veverská Bítýška pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Veverská Bítýška příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Veverská Bítýška na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Veverská Bítýška, pronájem pozemků Veverská Bítýška, dražby pozemky Veverská Bítýška, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Veverská Bítýška (stavební pozemky na prodej Veverská Bítýška, pronájem stavebních pozemků Veverská Bítýška, dražby stavebních pozemků Veverská Bítýška, ), komerční pozemky Veverská Bítýška (komerční pozemky na prodej Veverská Bítýška, pronájem komerčních pozemků Veverská Bítýška, dražby komerčních pozemků Veverská Bítýška, ), zahrady Veverská Bítýška (zahrady na prodej Veverská Bítýška, pronájem zahrady Veverská Bítýška, dražby zahrad Veverská Bítýška, ), zemědělské půdy Veverská Bítýška (prodej zemědělské půdy Veverská Bítýška, pronájem zemědělské půdy Veverská Bítýška, dražby zemědělských půd Veverská Bítýška, ), lesy Veverská Bítýška (lesy na prodej Veverská Bítýška, pronájem lesů Veverská Bítýška, dražby lesů Veverská Bítýška, ), louky Veverská Bítýška (louky na prodej Veverská Bítýška, pronájem luk Veverská Bítýška, dražby luk Veverská Bítýška, ), rybníky Veverská Bítýška (rybníky na prodej Veverská Bítýška, pronájem rybníků Veverská Bítýška, dražby rybníků Veverská Bítýška, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Veverská Bítýška ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Veverská Bítýška zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Veverská Bítýška Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pozemek k bydlení , 1368m2, Veverská Bítýška

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1368 m2

Veverská Bítýška

2 599 200 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemky v krásném místě Veverské Bítýšky na výstavbu 3...

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1200 m2

Tišnovská, Veverská Bítýška

1 900 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 290 m2, Veverská Bítýška

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Hvozdecká, Veverská Bítýška

1 250 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 379 m2, Veverská Bítýška

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 379 m2

Veverská Bítýška

500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 1050 m2, Veverská Bítýška

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1050 m2

Veverská Bítýška

2 100 000 Kč
TOPlist TOPlist

Veverská Bítýška, stavební parcela 1392 m2, bydlení, sítě, STP -...

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1392 m2

Za řekou, Veverská Bítýška

2 147 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist