Pozemky Tišnov – nabídka pozemků Tišnov (100+)

Najít optimální pozemek Tišnov je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Tišnov hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Tišnov, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Tišnov k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Tišnov k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Tišnov nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Tišnov, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Tišnov o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Tišnov realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Tišnov přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Tišnov , v kategorii pozemky Tišnov jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Tišnov, pronájem pozemků Tišnov, dražby pozemky Tišnov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Tišnov pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Tišnov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Tišnov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Tišnov, pronájem pozemků Tišnov, dražby pozemky Tišnov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Tišnov (stavební pozemky na prodej Tišnov, pronájem stavebních pozemků Tišnov, dražby stavebních pozemků Tišnov, ), komerční pozemky Tišnov (komerční pozemky na prodej Tišnov, pronájem komerčních pozemků Tišnov, dražby komerčních pozemků Tišnov, ), zahrady Tišnov (zahrady na prodej Tišnov, pronájem zahrady Tišnov, dražby zahrad Tišnov, ), zemědělské půdy Tišnov (prodej zemědělské půdy Tišnov, pronájem zemědělské půdy Tišnov, dražby zemědělských půd Tišnov, ), lesy Tišnov (lesy na prodej Tišnov, pronájem lesů Tišnov, dražby lesů Tišnov, ), louky Tišnov (louky na prodej Tišnov, pronájem luk Tišnov, dražby luk Tišnov, ), rybníky Tišnov (rybníky na prodej Tišnov, pronájem rybníků Tišnov, dražby rybníků Tišnov, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Tišnov ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Tišnov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Tišnov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej lesa, Jamné u Tišnova, 19638m2

Les, pozemek: 19638 m2

Tišnov, Jamné

520 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku o výměře 1388m2, Tišnov

Pozemek, komerční, pozemek: 1388 m2

Hradčanská, Tišnov

1 100 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 958 m2, Tišnov

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Dřínová, Tišnov

1 800 000 Kč
TOPlist TOPlist

Tišnov, komerční výstavbu, 7943 m, pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 7943 m2

Za Mlýnem, Tišnov

250 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Jamné u Tišnova, stavební parcela 305 m2, sítě, demolice, STP -...

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 305 m2

Tišnov, Jamné

2 295 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 7829 m2 v Tišnově

Zemědělská půda, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 7829 m2

Tišnov

350 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 6204 m2 v Tišnově

Zemědělská půda, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 6204 m2

Tišnov

550 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 14033 m2 v Tišnově

Zemědělská půda, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 14033 m2

Tišnov

290 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního pozemku 7 943 m2 v KÚ Tišnov

Pozemek, komerční

Za Mlýnem, Tišnov

280 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist