Pozemky Modřice – nabídka pozemků Modřice (100+)

Najít optimální pozemek Modřice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Modřice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Modřice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Modřice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Modřice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Modřice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Modřice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Modřice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Modřice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Modřice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Modřice , v kategorii pozemky Modřice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Modřice, pronájem pozemků Modřice, dražby pozemky Modřice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Modřice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Modřice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Modřice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Modřice, pronájem pozemků Modřice, dražby pozemky Modřice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Modřice (stavební pozemky na prodej Modřice, pronájem stavebních pozemků Modřice, dražby stavebních pozemků Modřice, ), komerční pozemky Modřice (komerční pozemky na prodej Modřice, pronájem komerčních pozemků Modřice, dražby komerčních pozemků Modřice, ), zahrady Modřice (zahrady na prodej Modřice, pronájem zahrady Modřice, dražby zahrad Modřice, ), zemědělské půdy Modřice (prodej zemědělské půdy Modřice, pronájem zemědělské půdy Modřice, dražby zemědělských půd Modřice, ), lesy Modřice (lesy na prodej Modřice, pronájem lesů Modřice, dražby lesů Modřice, ), louky Modřice (louky na prodej Modřice, pronájem luk Modřice, dražby luk Modřice, ), rybníky Modřice (rybníky na prodej Modřice, pronájem rybníků Modřice, dražby rybníků Modřice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Modřice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Modřice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Modřice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej stavebního pozemku o rozloze 1449 m2, obec Modřice - Brno

Zahrada, pozemek: 1449 m2

Tyršova, Modřice

4 530 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku Modřice

Zemědělská půda

Modřice

700 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku Modřice

Zemědělská půda

Modřice

700 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek, Modřice

Pozemek, komerční, pozemek: 1136 m2

Modřice

4 200 000 Kč
TOPlist TOPlist

Budoucí stavební pozemek Modřice - 17207 m2

Pozemek, komerční, pozemek: 17207 m2

Modřice

800 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - komerční, 849m2, Modřice

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 849 m2

Evropská, Modřice

2 060 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Modřice, stavební parcela 1510 m2, plot, komerce, sítě - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1510 m2

Tyršova, Modřice

3 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem volné skladové / odstavné plochy, Modřice, 3 000 m

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 7000 m2

Modřice

200 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist