Pozemky Lelekovice – nabídka pozemků Lelekovice (100+)

Najít optimální pozemek Lelekovice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Lelekovice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Lelekovice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Lelekovice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Lelekovice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Lelekovice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Lelekovice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Lelekovice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Lelekovice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Lelekovice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Lelekovice , v kategorii pozemky Lelekovice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Lelekovice, pronájem pozemků Lelekovice, dražby pozemky Lelekovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Lelekovice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Lelekovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Lelekovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Lelekovice, pronájem pozemků Lelekovice, dražby pozemky Lelekovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Lelekovice (stavební pozemky na prodej Lelekovice, pronájem stavebních pozemků Lelekovice, dražby stavebních pozemků Lelekovice, ), komerční pozemky Lelekovice (komerční pozemky na prodej Lelekovice, pronájem komerčních pozemků Lelekovice, dražby komerčních pozemků Lelekovice, ), zahrady Lelekovice (zahrady na prodej Lelekovice, pronájem zahrady Lelekovice, dražby zahrad Lelekovice, ), zemědělské půdy Lelekovice (prodej zemědělské půdy Lelekovice, pronájem zemědělské půdy Lelekovice, dražby zemědělských půd Lelekovice, ), lesy Lelekovice (lesy na prodej Lelekovice, pronájem lesů Lelekovice, dražby lesů Lelekovice, ), louky Lelekovice (louky na prodej Lelekovice, pronájem luk Lelekovice, dražby luk Lelekovice, ), rybníky Lelekovice (rybníky na prodej Lelekovice, pronájem rybníků Lelekovice, dražby rybníků Lelekovice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Lelekovice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Lelekovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Lelekovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, Ostatní pozemky, 2300 m

Pozemek, komerční, pozemek: 2300 m2

Paseky, Lelekovice

1 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Lelekovice, orná půda, 4 639 m2 - pozemek

Zemědělská půda, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 10026 m2

Lelekovice

3 711 200 Kč
TOPlist TOPlist

Lelekovice, orná půda, 1601m2 - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1601 m2

Lelekovice

800 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Lelekovice, stavební parcela, 3038m2 - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 3038 m2

Lelekovice

800 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek CP 1 069m2 obec Lelekovice

Pozemek, bydlení

Lelekovice

3 500 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist