Pozemky Vráž – nabídka pozemků Vráž (100+)

Najít optimální pozemek Vráž je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Vráž hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Vráž, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Vráž k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Vráž k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Vráž nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Vráž, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Vráž o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Vráž realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Vráž přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Vráž , v kategorii pozemky Vráž jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Vráž, pronájem pozemků Vráž, dražby pozemky Vráž, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Vráž pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Vráž příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Vráž na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Vráž, pronájem pozemků Vráž, dražby pozemky Vráž, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Vráž (stavební pozemky na prodej Vráž, pronájem stavebních pozemků Vráž, dražby stavebních pozemků Vráž, ), komerční pozemky Vráž (komerční pozemky na prodej Vráž, pronájem komerčních pozemků Vráž, dražby komerčních pozemků Vráž, ), zahrady Vráž (zahrady na prodej Vráž, pronájem zahrady Vráž, dražby zahrad Vráž, ), zemědělské půdy Vráž (prodej zemědělské půdy Vráž, pronájem zemědělské půdy Vráž, dražby zemědělských půd Vráž, ), lesy Vráž (lesy na prodej Vráž, pronájem lesů Vráž, dražby lesů Vráž, ), louky Vráž (louky na prodej Vráž, pronájem luk Vráž, dražby luk Vráž, ), rybníky Vráž (rybníky na prodej Vráž, pronájem rybníků Vráž, dražby rybníků Vráž, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Vráž ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Vráž zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Vráž Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej pozemku pro výstavbu rekreačního objektu, 778m2, Vráž - okres...

Pozemek, komerční, lokalita: Polosamota, pozemek: 778 m2

Dolní Stupice, Vráž

400 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, les, 21646 m2, Vráž u Berouna

Les, lokalita: Samota

Vráž

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej stavebních pozemků o celkové výměře 8 658 m2, Vráž u Berouna

Pozemek, bydlení, pozemek: 8658 m2

Vráž

6 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pole, 28297 m2, Vráž - Beroun

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Vráž

3 960 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 10679 m2, Vráž

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Pražská, Vráž

19 115 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, louka, 8380 m2, Vráž

Louka, lokalita: Klidná část obce

Vráž

1 164 790 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 3292 m2, Vráž u Berouna

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce

Pražská, Vráž

6 549 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 1 000 m2

Pozemek, bydlení, pozemek: 1000 m2

Vráž

1 299 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek zahrada, 4526m2, Vráž

Zahrada, lokalita: Okraj obce, pozemek: 4526 m2

Dolní Stupice, Vráž

1 800 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 21231 m2, Vráž

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Vráž

734 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 1250m2 - Vráž u Berouna

Pozemek, bydlení, pozemek: 1250 m2

Vráž

1 080 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist