Pozemky Otročiněves – nabídka pozemků Otročiněves (100+)

Najít optimální pozemek Otročiněves je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Otročiněves hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Otročiněves, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Otročiněves k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Otročiněves k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Otročiněves nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Otročiněves, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Otročiněves o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Otročiněves realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Otročiněves přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Otročiněves , v kategorii pozemky Otročiněves jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Otročiněves, pronájem pozemků Otročiněves, dražby pozemky Otročiněves, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Otročiněves pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Otročiněves příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Otročiněves na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Otročiněves, pronájem pozemků Otročiněves, dražby pozemky Otročiněves, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Otročiněves (stavební pozemky na prodej Otročiněves, pronájem stavebních pozemků Otročiněves, dražby stavebních pozemků Otročiněves, ), komerční pozemky Otročiněves (komerční pozemky na prodej Otročiněves, pronájem komerčních pozemků Otročiněves, dražby komerčních pozemků Otročiněves, ), zahrady Otročiněves (zahrady na prodej Otročiněves, pronájem zahrady Otročiněves, dražby zahrad Otročiněves, ), zemědělské půdy Otročiněves (prodej zemědělské půdy Otročiněves, pronájem zemědělské půdy Otročiněves, dražby zemědělských půd Otročiněves, ), lesy Otročiněves (lesy na prodej Otročiněves, pronájem lesů Otročiněves, dražby lesů Otročiněves, ), louky Otročiněves (louky na prodej Otročiněves, pronájem luk Otročiněves, dražby luk Otročiněves, ), rybníky Otročiněves (rybníky na prodej Otročiněves, pronájem rybníků Otročiněves, dražby rybníků Otročiněves, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Otročiněves ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Otročiněves zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Otročiněves Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej stavebního pozemku 1006 m2

Pozemek, bydlení, pozemek: 1006 m2

Otročiněves

754 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemky 10592 m2, v obci Otročíněves

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 10592 m2

Otročiněves

399 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemky 4015 m2, Otročiněves

Les, lokalita: Okraj obce

Otročiněves

150 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pole, 10144 m2, Otročiněves

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Otročiněves

253 588 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist