Pozemky Cerhovice – nabídka pozemků Cerhovice (100+)

Najít optimální pozemek Cerhovice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Cerhovice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Cerhovice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Cerhovice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Cerhovice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Cerhovice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Cerhovice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Cerhovice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Cerhovice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Cerhovice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Cerhovice , v kategorii pozemky Cerhovice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Cerhovice, pronájem pozemků Cerhovice, dražby pozemky Cerhovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Cerhovice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Cerhovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Cerhovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Cerhovice, pronájem pozemků Cerhovice, dražby pozemky Cerhovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Cerhovice (stavební pozemky na prodej Cerhovice, pronájem stavebních pozemků Cerhovice, dražby stavebních pozemků Cerhovice, ), komerční pozemky Cerhovice (komerční pozemky na prodej Cerhovice, pronájem komerčních pozemků Cerhovice, dražby komerčních pozemků Cerhovice, ), zahrady Cerhovice (zahrady na prodej Cerhovice, pronájem zahrady Cerhovice, dražby zahrad Cerhovice, ), zemědělské půdy Cerhovice (prodej zemědělské půdy Cerhovice, pronájem zemědělské půdy Cerhovice, dražby zemědělských půd Cerhovice, ), lesy Cerhovice (lesy na prodej Cerhovice, pronájem lesů Cerhovice, dražby lesů Cerhovice, ), louky Cerhovice (louky na prodej Cerhovice, pronájem luk Cerhovice, dražby luk Cerhovice, ), rybníky Cerhovice (rybníky na prodej Cerhovice, pronájem rybníků Cerhovice, dražby rybníků Cerhovice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Cerhovice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Cerhovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Cerhovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 2751 m2, Cerhovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Plzeňská, Cerhovice

650 000 Kč
TOPlist TOPlist

PRODEJ komerčního pozemku 46.043 m2 exit D5 - Rokycansko

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 46043 m2

Cerhovice

1 190 Kč/m2
TOPlist TOPlist

PRODEJ komerčního pozemku 73.644 m2 poblíž exitu Dálnice D5 -...

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 73644 m2

Cerhovice

1 190 Kč/m2
TOPlist TOPlist

PRODEJ komerčního pozemku 116.000 m2 exit D5 - Rokycansko

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 116000...

Cerhovice

1 190 Kč/m2
TOPlist TOPlist

NÁJEM POZEMKU PRO VÝSTAVBU pro SKLAD,VÝROBA, Exit D5 - Cerhovice

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Rušná část obce, pozemek:...

Plzeňská, Cerhovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej - pronájem pozemek pro reklamu u exitu 41 dálnice Plzeň - Praha

Pozemek, komerční, účel: Smíšený, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 32 m2

Plzeňská, Cerhovice

500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej -pronájem pozemek pro reklamu u exitu 41 dálnice Plzeň - Praha

Louka, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 22 m2

Plzeňská, Cerhovice

500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej - pronájem pozemek pro reklamu u dálnice D5 u obce Cerhovice...

Louka, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 88 m2

Cerhovice

500 Kč/měs
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist