Pozemky Bavoryně – nabídka pozemků Bavoryně (100+)

Najít optimální pozemek Bavoryně je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Bavoryně hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Bavoryně, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Bavoryně k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Bavoryně k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Bavoryně nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Bavoryně, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Bavoryně o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Bavoryně realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Bavoryně přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Bavoryně , v kategorii pozemky Bavoryně jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Bavoryně, pronájem pozemků Bavoryně, dražby pozemky Bavoryně, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Bavoryně pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Bavoryně příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Bavoryně na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Bavoryně, pronájem pozemků Bavoryně, dražby pozemky Bavoryně, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Bavoryně (stavební pozemky na prodej Bavoryně, pronájem stavebních pozemků Bavoryně, dražby stavebních pozemků Bavoryně, ), komerční pozemky Bavoryně (komerční pozemky na prodej Bavoryně, pronájem komerčních pozemků Bavoryně, dražby komerčních pozemků Bavoryně, ), zahrady Bavoryně (zahrady na prodej Bavoryně, pronájem zahrady Bavoryně, dražby zahrad Bavoryně, ), zemědělské půdy Bavoryně (prodej zemědělské půdy Bavoryně, pronájem zemědělské půdy Bavoryně, dražby zemědělských půd Bavoryně, ), lesy Bavoryně (lesy na prodej Bavoryně, pronájem lesů Bavoryně, dražby lesů Bavoryně, ), louky Bavoryně (louky na prodej Bavoryně, pronájem luk Bavoryně, dražby luk Bavoryně, ), rybníky Bavoryně (rybníky na prodej Bavoryně, pronájem rybníků Bavoryně, dražby rybníků Bavoryně, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Bavoryně ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Bavoryně zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Bavoryně Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 1035 m2, Bavoryně

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Bavoryně

1 300 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 1 105 m2

Pozemek, bydlení, pozemek: 1105 m2

Bavoryně

1 376 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1101 m2, Bavoryně

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Bavoryně

1 270 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1101 m2, Bavoryně

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Bavoryně

1 090 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku, 878 m2, Bavoryně, okr. Beroun

Pozemek, bydlení, pozemek: 878 m2

Bavoryně, Na Lhotkách

1 100 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, Bavoryně

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Bavoryně

406 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek 9566 m2, Bavoryně

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Bavoryně

350 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku na bydlení 2.257 m2, Bavoryně - Zdice

Pozemek, bydlení, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2257 m2

Na Lhotkách, Bavoryně

990 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 1616m2, Bavoryně, okres Beroun

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1616 m2

Na Lhotkách, Bavoryně

694 880 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního pozemku 9566 m2,Bavoryně,okr.Beroun

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 9566 m2

Na Lhotkách, Bavoryně

4 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 520 m2 v KÚ Bavoryně okr. Beroun

Pozemek, bydlení

Bavoryně

1 100 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist