Pozemky Ostředek – nabídka pozemků Ostředek (100+)

Najít optimální pozemek Ostředek je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Ostředek hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Ostředek, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Ostředek k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Ostředek k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Ostředek nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Ostředek, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Ostředek o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Ostředek realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Ostředek přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Ostředek , v kategorii pozemky Ostředek jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Ostředek, pronájem pozemků Ostředek, dražby pozemky Ostředek, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Ostředek pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Ostředek příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Ostředek na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Ostředek, pronájem pozemků Ostředek, dražby pozemky Ostředek, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Ostředek (stavební pozemky na prodej Ostředek, pronájem stavebních pozemků Ostředek, dražby stavebních pozemků Ostředek, ), komerční pozemky Ostředek (komerční pozemky na prodej Ostředek, pronájem komerčních pozemků Ostředek, dražby komerčních pozemků Ostředek, ), zahrady Ostředek (zahrady na prodej Ostředek, pronájem zahrady Ostředek, dražby zahrad Ostředek, ), zemědělské půdy Ostředek (prodej zemědělské půdy Ostředek, pronájem zemědělské půdy Ostředek, dražby zemědělských půd Ostředek, ), lesy Ostředek (lesy na prodej Ostředek, pronájem lesů Ostředek, dražby lesů Ostředek, ), louky Ostředek (louky na prodej Ostředek, pronájem luk Ostředek, dražby luk Ostředek, ), rybníky Ostředek (rybníky na prodej Ostředek, pronájem rybníků Ostředek, dražby rybníků Ostředek, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Ostředek ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Ostředek zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Ostředek Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej stavebního pozemku o výměře 886 m2 v obci Ostředek, okr....

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce, pozemek: 886 m2

Ostředek

753 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 3.269 m2 v krásném zdravém prostředí, 2 km od D1

Pozemek, bydlení, pozemek: 3269 m2

Ostředek

2 124 850 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek pro komerční výstavbu, 24 094m Ostředek

Pozemek, komerční, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 24094 m2

Ostředek

1 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek pro komerční výstavbu, 71 313m Ostředek

Pozemek, komerční, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 71313 m2

Ostředek

950 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 3200 m2, Ostředek

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Ostředek

1 970 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku o výměře 1886 m2 v obci Ostředek okr. Benešov

Pozemek, bydlení

Ostředek

1 100 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 29411 m2 v obci Ostředek

Pozemek, bydlení

Ostředek

190 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist