Pozemky na prodej Neveklov (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Neveklov z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Neveklov je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Neveklov pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Neveklov s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Neveklov určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Neveklov

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Neveklov, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Neveklov prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Neveklov je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Neveklov , v kategorii pozemky Neveklov jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Neveklov, pronájem pozemků Neveklov, dražby pozemky Neveklov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Neveklov pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Neveklov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Neveklov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Neveklov, pronájem pozemků Neveklov, dražby pozemky Neveklov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Neveklov (stavební pozemky na prodej Neveklov, ), komerční pozemky Neveklov (komerční pozemky na prodej Neveklov, ), zahrady Neveklov (zahrady na prodej Neveklov, ), zemědělské půdy Neveklov (prodej zemědělské půdy Neveklov, ), lesy Neveklov (lesy na prodej Neveklov, ), louky Neveklov (louky na prodej Neveklov, ), rybníky Neveklov (rybníky na prodej Neveklov, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Neveklov ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Neveklov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Neveklov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej stavebního pozemku o rozloze 1140 m2, obec Nebřich, okres...

Pozemek, bydlení

48, 0, Nebřich

599 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku o výměře 1319 m2

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1319 m2

Buková, Neveklov

860 000 Kč
TOPlist TOPlist

prodej pozemku v Oušticích u Neveklova

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2751 m2

Neveklov, Ouštice

299 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rybníku, 7844m2m KÚ Blažim

Pozemek, komerční, pozemek: 7844 m2

Neveklov, Blažim

899 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, Neveklov

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Neveklov

660 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 394m2, Benešov - Mlékovice u Neveklova

Pozemek, bydlení, pozemek: 394 m2

Neveklov, okres benešov, Mlékovice

250 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 13 274 m2 v KÚ Bělice okr. Benešov

Pozemek, bydlení

Neveklov, Bělice

360 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemků v Jablonné, okres Benešov

Zemědělská půda, pozemek: 4595 m2

Neveklov, Jablonná

100 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist