Pozemky Nespeky – nabídka pozemků Nespeky (100+)

Najít optimální pozemek Nespeky je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Nespeky hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Nespeky, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Nespeky k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Nespeky k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Nespeky nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Nespeky, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Nespeky o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Nespeky realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Nespeky přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Nespeky , v kategorii pozemky Nespeky jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Nespeky, pronájem pozemků Nespeky, dražby pozemky Nespeky, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Nespeky pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Nespeky příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Nespeky na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Nespeky, pronájem pozemků Nespeky, dražby pozemky Nespeky, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Nespeky (stavební pozemky na prodej Nespeky, pronájem stavebních pozemků Nespeky, dražby stavebních pozemků Nespeky, ), komerční pozemky Nespeky (komerční pozemky na prodej Nespeky, pronájem komerčních pozemků Nespeky, dražby komerčních pozemků Nespeky, ), zahrady Nespeky (zahrady na prodej Nespeky, pronájem zahrady Nespeky, dražby zahrad Nespeky, ), zemědělské půdy Nespeky (prodej zemědělské půdy Nespeky, pronájem zemědělské půdy Nespeky, dražby zemědělských půd Nespeky, ), lesy Nespeky (lesy na prodej Nespeky, pronájem lesů Nespeky, dražby lesů Nespeky, ), louky Nespeky (louky na prodej Nespeky, pronájem luk Nespeky, dražby luk Nespeky, ), rybníky Nespeky (rybníky na prodej Nespeky, pronájem rybníků Nespeky, dražby rybníků Nespeky, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Nespeky ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Nespeky zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Nespeky Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek 5 305 m2, Nespeky u Benešova

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Benešovská, Nespeky

2 785 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební parcela 944 m2 v centru obce Nespeky - Městečko

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 944 m2

Nespeky

1 095 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek Nespeky, okres Benešov.

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Nespeky, Městečko

390 500 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek v obci Městečko celkem 470m2

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce

Nespeky, Městečko

535 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemky pro komerční výstavbu Městečko u Poříčí nad Sázavou 2938m2

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce

Nespeky

3 450 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební parcela 1.883 m2 v centru obce Nespeky - Městečko

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1883 m2

Nespeky, Městečko

2 195 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku, 344 m2, Nespeky okr. Benešov

Pozemek, bydlení, pozemek: 344 m2

Nespeky

1 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku, 2515 m2, Nespeky, okr. Benešov, komerční využití

Pozemek, bydlení, pozemek: 2515 m2

Nespeky

1 200 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist