Pozemky Krhanice – nabídka pozemků Krhanice (100+)

Najít optimální pozemek Krhanice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Krhanice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Krhanice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Krhanice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Krhanice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Krhanice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Krhanice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Krhanice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Krhanice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Krhanice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Krhanice , v kategorii pozemky Krhanice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Krhanice, pronájem pozemků Krhanice, dražby pozemky Krhanice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Krhanice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Krhanice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Krhanice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Krhanice, pronájem pozemků Krhanice, dražby pozemky Krhanice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Krhanice (stavební pozemky na prodej Krhanice, pronájem stavebních pozemků Krhanice, dražby stavebních pozemků Krhanice, ), komerční pozemky Krhanice (komerční pozemky na prodej Krhanice, pronájem komerčních pozemků Krhanice, dražby komerčních pozemků Krhanice, ), zahrady Krhanice (zahrady na prodej Krhanice, pronájem zahrady Krhanice, dražby zahrad Krhanice, ), zemědělské půdy Krhanice (prodej zemědělské půdy Krhanice, pronájem zemědělské půdy Krhanice, dražby zemědělských půd Krhanice, ), lesy Krhanice (lesy na prodej Krhanice, pronájem lesů Krhanice, dražby lesů Krhanice, ), louky Krhanice (louky na prodej Krhanice, pronájem luk Krhanice, dražby luk Krhanice, ), rybníky Krhanice (rybníky na prodej Krhanice, pronájem rybníků Krhanice, dražby rybníků Krhanice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Krhanice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Krhanice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Krhanice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 1500 m2, Krhanice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Krhanice

2 499 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pole, Krhanice,

Zemědělská půda, pozemek: 13946 m2

Krhanice

650 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 1950m2, Krhanice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1950 m2

Krhanice

1 390 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního částečně oploceného pozemku 13 856 m2, Krhanice,...

Pozemek, bydlení, pozemek: 13856 m2

Krhanice

8 343 600 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 2 452 m2 v KÚ Krhanice okr. Benešov

Zemědělská půda

Krhanice

210 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist