Výrobní prostory Ústí nad Labem (100+)

Potřebujete nové výrobní prostory Ústí nad Labem, ale stále nevíte, kde na ně natrefit? Prohlédněte si nabídku výrobních hal Ústí nad Labem na Eurobydleni.cz, určitě si vyberete. Pokud podnikáte, tak zcela jistě víte, že čas je tou nejdražší komoditou, se kterou není radno plýtvat. I z toho důvodu jistě oceníte, že nabídka pro výrobní haly Ústí nad Labem je opravdu bohatá a je z čeho si vybírat. Přeci jen je lepší najít všechny informace uceleně na jednom místě. Díky tomu si budete moci zvolit takové výrobní prostory v Ústí nad Labem na pro vás ideálním místě.

Výrobní haly Ústí nad Labem

Ačkoliv se může zdát, že obstarání si výrobní haly Ústí nad Labem nemusí být takovým problémem, mnohdy je opak pravdou. Získat výrobní prostory v Ústí nad Labem, které by vyhovovaly ze všech pohledů právě vám, je nejspíše nemožné. Proto je dobré si určit priority a podle nich poté seřadit kritéria výběru. Z naší nabídky si pak zvolíte takové výrobní prostory Ústí nad Labem, které se budou co nejvíce blížit ideálu. Přeci jen je dobré vědět, co všechno od daného prostoru očekáváte.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Ústí nad Labem , v kategorii komerční nemovitosti Ústí nad Labem jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Ústí nad Labem, pronájmy komerční nemovitost Ústí nad Labem, dražby komerčních nemovitostí Ústí nad Labem, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je výrobní prostory Ústí nad Labem pokud hledání vhodné nemovitosti výrobní prostory Ústí nad Labem příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii výrobní prostory Ústí nad Labem na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej výrobního prostoru Ústí nad Labem, pronájem výrobního prostoru Ústí nad Labem, dražby výrobních prostor Ústí nad Labem, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde výrobní prostory Ústí nad Labem ?

Chcete zpřesnit výběr výrobní prostory Ústí nad Labem zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané výrobní prostory Ústí nad Labem Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem: moderní výrobní prostory (sklad, R&D, výzkumní centrum) -...

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce

Libouchec, Žďárek

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Ústí nad Labem/Prodej průmyslového areálu s pozemkem 14.815 m2

Výrobní prostory, lokalita: Centrum obce, pozemek: 14815 m2

Hlavní, Ústí nad Labem

15 726 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej výrobní haly Klíšská, Ústí nad Labem Ústí nad Labem-centrum

Výrobní prostory, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 1181 m2

Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše

6 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Komerční objekt, ul. Jateční, Ústí nad Labem

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 900 m2

Jateční, Ústí nad Labem, Předlice

35 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem moderních skladovacích prostor/hal - 2500m2

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Přestanov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem - sklady,haly,průmyslový park (Teplice/Ústí nad Labem) -...

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Přestanov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem: výrobní / skladovací prostory až 1440 m2, Ústí nad Labem

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Chuderov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej výrobního areálu na Severní Terase

Výrobní prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Okraj obce

Mezní, Ústí nad Labem, Severní Terasa

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3503,"locality_name":"Chomutov","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3502,"locality_name":"D\u011b\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3506,"locality_name":"Litom\u011b\u0159ice","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3507,"locality_name":"Louny","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3508,"locality_name":"Most","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3509,"locality_name":"Teplice","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3510,"locality_name":"\u00dast\u00ed nad Labem","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"1"}]}]}
TOPlist TOPlist