Pronájem výrobních prostor Semily (100+)

Pro hledání místa na pronájem výrobních prostor Semily jste si nemohli vybrat lépe. V naší bohaté nabídce pronájmu výrobních hal Semily si vyberete jistě i vy. Pro úspěšné podnikání v Semilech je potřeba mít pronajmuté prostory, které vám budou plně vyhovovat. I z toho důvodu je dobré si předem projít více nabídek výrobních hal Semily pronájem a poté využít tu, která pro vás bude ideální. Pro pronájem výrobní haly Semily hovoří především ten fakt, že si ono místo můžete tak říkajíc osahat, zjistit jeho klady či zápory a poté se rozhodnout. A v budoucnu třeba i koupit.

Pronájem výrobní haly Semily

Pokud vám výrobní hala Semily pronájem z naší nabídky vyhovuje, není nic snadnějšího, než-li si zařídit její prohlídku. Přeci jen ale dbejte na to, abyste si zvolili místo v Semilech, které vám bude vyhovovat. Na pronájmu výrobních prostor Semily je vždy nejlepší ten fakt, že jste vázáni pouze smlouvou na nějaký časový úsek. Poté můžete pronájem výrobní haly Semily buď prodloužit či si hledat nějaké jiné, mnohem více vyhovující prostory.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Semily , v kategorii komerční nemovitosti Semily jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Semily, pronájmy komerční nemovitost Semily, dražby komerčních nemovitostí Semily, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem výrobního prostoru Semily pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem výrobního prostoru Semily příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii výrobní prostory Semily na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej výrobního prostoru Semily, pronájem výrobního prostoru Semily, dražby výrobních prostor Semily, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem výrobního prostoru Semily ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem výrobního prostoru Semily zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem výrobního prostoru Semily Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem výrobního objektu v obci Bukovina u Čisté

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1635 m2, kanceláře: 13 m2

Bukovina u Čisté

7 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní prostory, 452 m2, Jilemnice

Výrobní prostory, lokalita: Centrum obce

V Jilmu, Jilemnice

450 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, provozní plochy, 484 m2, Jilemnice

Výrobní prostory, lokalita: Centrum obce

V Jilmu, Jilemnice

12 200 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist