Pronájem výrobních prostor Pardubice (100+)

Pro hledání místa na pronájem výrobních prostor Pardubice jste si nemohli vybrat lépe. V naší bohaté nabídce pronájmu výrobních hal Pardubice si vyberete jistě i vy. Pro úspěšné podnikání v Pardubicích je potřeba mít pronajmuté prostory, které vám budou plně vyhovovat. I z toho důvodu je dobré si předem projít více nabídek výrobních hal Pardubice pronájem a poté využít tu, která pro vás bude ideální. Pro pronájem výrobní haly Pardubice hovoří především ten fakt, že si ono místo můžete tak říkajíc osahat, zjistit jeho klady či zápory a poté se rozhodnout. A v budoucnu třeba i koupit.

Pronájem výrobní haly Pardubice

Pokud vám výrobní hala Pardubice pronájem z naší nabídky vyhovuje, není nic snadnějšího, než-li si zařídit její prohlídku. Přeci jen ale dbejte na to, abyste si zvolili místo v Pardubicích, které vám bude vyhovovat. Na pronájmu výrobních prostor Pardubice je vždy nejlepší ten fakt, že jste vázáni pouze smlouvou na nějaký časový úsek. Poté můžete pronájem výrobní haly Pardubice buď prodloužit či si hledat nějaké jiné, mnohem více vyhovující prostory.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Pardubice , v kategorii komerční nemovitosti Pardubice jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Pardubice, pronájmy komerční nemovitost Pardubice, dražby komerčních nemovitostí Pardubice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem výrobního prostoru Pardubice pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem výrobního prostoru Pardubice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii výrobní prostory Pardubice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej výrobního prostoru Pardubice, pronájem výrobního prostoru Pardubice, dražby výrobních prostor Pardubice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem výrobního prostoru Pardubice ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem výrobního prostoru Pardubice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem výrobního prostoru Pardubice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, sklad, 358 m2, Pardubice - centrum

Výrobní prostory, lokalita: Centrum obce

Na Staré poště, Pardubice, Zelené Předměstí

30 200 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Nabídka pronájmu nebytových prostor v bezcelní zóně ke skladování,...

Výrobní prostory, pozemek: 6500 m2, provoz: 2500 m2

Přeloučská, Pardubice, Staré Čívice

520 Kč/měs/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, Výroba, 5056m2, Pardubice,

Výrobní prostory

Pardubice, Drozdice

25 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní objekt, Pardubice - Bílé Předměstí

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce, kanceláře: 100 m2, obchod: 100 m2

Na Bukovině, Praha 1, Bílé Předměstí

69 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Potravinářská výrobna s prodejnou

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 500 m2

Pardubice, Bílé Předměstí

58 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní objekt, Kladruby nad Labem

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce

Kladruby nad Labem

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní objekt, 280 m2, Kladruby nad Labem

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce

Kladruby nad Labem

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní objekt, 600m2, Kladruby nad Labem

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce

Kladruby nad Labem

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklad, 9000 m2, Kladruby nad Labem

Výrobní prostory, lokalita: Centrum obce

Kladruby nad Labem

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem kanceláří v areálu, Staré Hradiště - Pardubice

Výrobní prostory

Staré Hradiště

3 515 Kč/měs/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3603,"locality_name":"Chrudim","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3606,"locality_name":"Pardubice","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3609,"locality_name":"Svitavy","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3611,"locality_name":"\u00dast\u00ed nad Orlic\u00ed","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist