Pronájem výrobních prostor Královéhradecký kraj (100+)

Pro hledání místa na pronájem výrobních prostor Královéhradecký kraj jste si nemohli vybrat lépe. V naší bohaté nabídce pronájmu výrobních hal Královéhradecký kraj si vyberete jistě i vy. Pro úspěšné podnikání v Královéhradeckém kraji je potřeba mít pronajmuté prostory, které vám budou plně vyhovovat. I z toho důvodu je dobré si předem projít více nabídek výrobních hal Královéhradecký kraj pronájem a poté využít tu, která pro vás bude ideální. Pro pronájem výrobní haly Královéhradecký kraj hovoří především ten fakt, že si ono místo můžete tak říkajíc osahat, zjistit jeho klady či zápory a poté se rozhodnout. A v budoucnu třeba i koupit.

Pronájem výrobní haly Královéhradecký kraj

Pokud vám výrobní hala Královéhradecký kraj pronájem z naší nabídky vyhovuje, není nic snadnějšího, než-li si zařídit její prohlídku. Přeci jen ale dbejte na to, abyste si zvolili místo v Královéhradeckém kraji, které vám bude vyhovovat. Na pronájmu výrobních prostor Královéhradecký kraj je vždy nejlepší ten fakt, že jste vázáni pouze smlouvou na nějaký časový úsek. Poté můžete pronájem výrobní haly Královéhradecký kraj buď prodloužit či si hledat nějaké jiné, mnohem více vyhovující prostory.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Královéhradecký kraj , v kategorii komerční nemovitosti Královéhradecký kraj jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Královéhradecký kraj, pronájmy komerční nemovitost Královéhradecký kraj, dražby komerčních nemovitostí Královéhradecký kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem výrobního prostoru Královéhradecký kraj pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem výrobního prostoru Královéhradecký kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii výrobní prostory Královéhradecký kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej výrobního prostoru Královéhradecký kraj, pronájem výrobního prostoru Královéhradecký kraj, dražby výrobních prostor Královéhradecký kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem výrobního prostoru Královéhradecký kraj ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem výrobního prostoru Královéhradecký kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem výrobního prostoru Královéhradecký kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Dvůr Králové n.L. - pronájem nebyt.prostoru

Výrobní prostory, kanceláře: 90 m2

Dvůr Králové nad Labem

5 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem komerčního objektu, 347 m2, Hradec Králové Plotiště nad...

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

U Sokola, Hradec Králové, Plotiště nad Labem

29 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, komerční prostory, Dětenice

Výrobní prostory, pozemek: 100 m2, kanceláře: 100 m2

Dětenice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, Výroba, 176m2, Hradec Králové,

Výrobní prostory, lokalita: Centrum obce

Hradec Králové, Plotiště nad Labem

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, Výroba, 760 m2, Hradec Králové, Koutníkova

Výrobní prostory

Koutníkova, Hradec Králové, Plotiště nad Labem

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Nabídka pronájmu výrobní haly Hradec Králové

Výrobní prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 8100 m2,...

Hradec Králové, Plotiště nad Labem

105 Kč/měs/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní objekt, 6145 m2, Jičín -Valdické předměstí

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce, pozemek: 6145 m2, kanceláře: 150 m2,...

Průmyslová, Jičín, Valdické Předměstí

79 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní objekt, Stěžery

Výrobní prostory, lokalita: Centrum obce

Lipová, Stěžery

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní objekt, Vrchlabí

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce, kanceláře: 128 m2, obchod: 128 m2

Žižkova, Vrchlabí

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, komerční objekt, Kostelec nad Orlicí, okres Rychnov nad...

Výrobní prostory

Komenského, Kostelec nad Orlicí

20 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní prostory, 1250 m2, Týniště nad Orlicí

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce, provoz: 1250 m2

Mostecká, Týniště nad Orlicí

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní prostory, 1343 m2, Nová Paka, ul. Kotíkova

Výrobní prostory, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 250 m2, provoz: 1093 m2,...

Kotíkova, Nová Paka

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3602,"locality_name":"Hradec Kr\u00e1lov\u00e9","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3604,"locality_name":"Ji\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3605,"locality_name":"N\u00e1chod","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3607,"locality_name":"Rychnov nad Kn\u011b\u017enou","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3610,"locality_name":"Trutnov","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist