Pronájem výrobních prostor Domažlice (100+)

Pro hledání místa na pronájem výrobních prostor Domažlice jste si nemohli vybrat lépe. V naší bohaté nabídce pronájmu výrobních hal Domažlice si vyberete jistě i vy. Pro úspěšné podnikání v Domažlicích je potřeba mít pronajmuté prostory, které vám budou plně vyhovovat. I z toho důvodu je dobré si předem projít více nabídek výrobních hal Domažlice pronájem a poté využít tu, která pro vás bude ideální. Pro pronájem výrobní haly Domažlice hovoří především ten fakt, že si ono místo můžete tak říkajíc osahat, zjistit jeho klady či zápory a poté se rozhodnout. A v budoucnu třeba i koupit.

Pronájem výrobní haly Domažlice

Pokud vám výrobní hala Domažlice pronájem z naší nabídky vyhovuje, není nic snadnějšího, než-li si zařídit její prohlídku. Přeci jen ale dbejte na to, abyste si zvolili místo v Domažlicích, které vám bude vyhovovat. Na pronájmu výrobních prostor Domažlice je vždy nejlepší ten fakt, že jste vázáni pouze smlouvou na nějaký časový úsek. Poté můžete pronájem výrobní haly Domažlice buď prodloužit či si hledat nějaké jiné, mnohem více vyhovující prostory.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Domažlice , v kategorii komerční nemovitosti Domažlice jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Domažlice, pronájmy komerční nemovitost Domažlice, dražby komerčních nemovitostí Domažlice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem výrobního prostoru Domažlice pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem výrobního prostoru Domažlice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii výrobní prostory Domažlice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej výrobního prostoru Domažlice, pronájem výrobního prostoru Domažlice, dražby výrobních prostor Domažlice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem výrobního prostoru Domažlice ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem výrobního prostoru Domažlice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem výrobního prostoru Domažlice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Komerční areál (možný i po jednotlivých budovách)

Výrobní prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 4490 m2,...

Masarykova, Poběžovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Výrobně-skladovací objekt

Výrobní prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 351 m2,...

Prokopa Velikého, Domažlice, Týnské Předměstí

25 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Vybavená truhlárna

Výrobní prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Samota, pozemek: 340 m2,...

Bělá nad Radbuzou, Smolov

8 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Nebytové prostory v zrekonstruovaném objektu Domažlice

Výrobní prostory, lokalita: Centrum obce

Domažlice

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Holýšov - hala, 21km Plzeň

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce, pozemek: 409 m2, provoz: 400 m2

Holýšov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Výrobní, skladové prostory

Výrobní prostory, lokalita: Rušná část obce, provoz: 616 m2

Domažlice

45 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3401,"locality_name":"Doma\u017elice","show":"checkbox|text","parent_id":43,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3404,"locality_name":"Klatovy","show":"checkbox|text","parent_id":43,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3406,"locality_name":"Plze\u0148 jih","show":"checkbox|text","parent_id":43,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3405,"locality_name":"Plze\u0148 m\u011bsto","show":"checkbox|text","parent_id":43,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3407,"locality_name":"Plze\u0148 sever","show":"checkbox|text","parent_id":43,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3408,"locality_name":"Rokycany","show":"checkbox|text","parent_id":43,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3410,"locality_name":"Tachov","show":"checkbox|text","parent_id":43,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist