Skladovací prostory Blansko (100+)

Potřebujete skladovací prostory Blansko a stále jste ve vašem okolí nenašli nic ideálního? Nezoufejte, neboť na Eurobydleni.cz si můžete vybrat přesně takové sklady v Blansku, které se budou hodit k vašemu druhu podnikání. Ačkoliv se může zdát, že skladovací prostor Blansko je velice těžko k sehnání, u nás zcela jistě natrefíte přesně na takový, který vám bude plně vyhovovat. Našim návštěvníkům přinášíme skvělé nabídky nemovitostí přímo z okolí Blansku. Nejinak je tomu i u skladovacích prostor Blansko, se kterými máte jistotu kvalitních nabídek.

Sklady Blansko

Na Eurobydleni.cz stačí pouze zadat parametry a my vám již sklady Blansko dodáme jako na stříbrném podnosu. Využijte výhodných nabídek. Zakládáme si na precizním přístupu. Námi nabízené skladovací prostory Blansko tudíž budou plně odpovídat všemu, co od nich očekáváte. Proto neváhejte a využijte naší nabídky, právě v okolí Blansku nabízíme velice dostupné sklady Blansko, které vám pomohou při uskladnění všeho, co potřebujete.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Blansko , v kategorii komerční nemovitosti Blansko jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Blansko, pronájmy komerční nemovitost Blansko, dražby komerčních nemovitostí Blansko, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je sklady Blansko pokud hledání vhodné nemovitosti sklady Blansko příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii sklady Blansko na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej skladu Blansko, pronájem skladu Blansko, dražby skladů Blansko, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde sklady Blansko ?

Chcete zpřesnit výběr sklady Blansko zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané sklady Blansko Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem nového skladu 600 m v Černé Hoře

Skladovací prostory, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 700 m2

Brněnská, Černá Hora

50 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem skladu Boskovice

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Havlíčkova, Boskovice

600 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklady, Boskovice

Skladovací prostory, lokalita: Centrum obce

Sokolská, Boskovice

350 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Prodej formou výběrového řízení dvou komerčních budov v Adamově

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2960 m2

Hradní, Adamov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklad, Boskovice

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Havlíčkova, Boskovice

750 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3701,"locality_name":"Blansko","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3702,"locality_name":"Brno-m\u011bsto","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3703,"locality_name":"Brno-venkov","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3704,"locality_name":"B\u0159eclav","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3706,"locality_name":"Hodon\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3712,"locality_name":"Vy\u0161kov","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3713,"locality_name":"Znojmo","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist