Prodej restaurace Ústí nad Orlicí (100+)

Mít svou vlastní restauraci třeba v Ústí nad Orlicí je odjakživa sen mnohých českých podnikatelů, neboť v gastronomii se mohou točit zajímavé peníze. Z toho důvodu je i velmi hledanou frází prodej restaurace Ústí nad Orlicí. Získat vlastní pohostinství, ve kterém si můžete vybudovat jméno, není zcela jistě špatným startovacím bodem. Důležitý je ovšem faktor místa, neboť i sebelepší hostinský nemůže přitáhnout lidi na místo, kam spíše zabloudíte. Proto je také dobré si projít restaurace Ústí nad Orlicí prodej. V naší databázi jsou restaurace na prodej Ústí nad Orlicí přesně podle vámi požadovaných kritérií.

Restaurace Ústí nad Orlicí prodej

Vychutnat si dobré pivo, k tomu pravý český gulášek nebo vypít láhev francouzského vína a k tomu skvělou rybu z moře. I takto se může odvíjet vaše budoucnost podniku, který najdete přes inzerát prodej restaurace Ústí nad Orlicí. Získat klientelu, která k vám bude chodit na jídlo i pití nemusí být tak obtížné. Vyberte si proto restaurace Ústí nad Orlicí prodej dle svého a odstartujte svou gastronomickou kariéru. A není nutné začínat hned u restaurací, klidně se můžete zaměřit i na bar. U nás najdete i prodej baru Ústí nad Orlicí, stačí si vybrat z naší nabídky.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Ústí nad Orlicí , v kategorii komerční nemovitosti Ústí nad Orlicí jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Ústí nad Orlicí, pronájmy komerční nemovitost Ústí nad Orlicí, dražby komerčních nemovitostí Ústí nad Orlicí, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej restaurace Ústí nad Orlicí pokud hledání vhodné nemovitosti prodej restaurace Ústí nad Orlicí příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii restaurace Ústí nad Orlicí na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej restaurace Ústí nad Orlicí, pronájem restaurace Ústí nad Orlicí, dražby restaurací Ústí nad Orlicí, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej restaurace Ústí nad Orlicí ?

Chcete zpřesnit výběr prodej restaurace Ústí nad Orlicí zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej restaurace Ústí nad Orlicí Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, restaurace s bowlingem, 799 m2, Žamberk, okr. Ústí nad Orlicí

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce, pozemek: 799 m2

Hluboká, Žamberk

3 995 000 Kč
TOPlist TOPlist

Restaurace - motorest v Horních Libchavách

Restaurace, bar, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 961 m2

Libchavy, Horní Libchavy

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, komerční objekt, 655m2, Česká Třebová - Zhoř

Restaurace, bar, pozemek: 655 m2

Česká Třebová

1 690 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej restaurace Zapského, Česká Třebová

Restaurace, bar, lokalita: Klidná část obce

Zapského, Česká Třebová

1 600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Naše společnost Directreal SPOLU Vám nabízí k prodeji zaběhnutý...

Restaurace, bar

Sopotnice, Sopotnice

2 040 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3603,"locality_name":"Chrudim","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3606,"locality_name":"Pardubice","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3609,"locality_name":"Svitavy","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3611,"locality_name":"\u00dast\u00ed nad Orlic\u00ed","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"1"}]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist