Prodej restaurace Svitavy (100+)

Mít svou vlastní restauraci třeba v Svitavách je odjakživa sen mnohých českých podnikatelů, neboť v gastronomii se mohou točit zajímavé peníze. Z toho důvodu je i velmi hledanou frází prodej restaurace Svitavy. Získat vlastní pohostinství, ve kterém si můžete vybudovat jméno, není zcela jistě špatným startovacím bodem. Důležitý je ovšem faktor místa, neboť i sebelepší hostinský nemůže přitáhnout lidi na místo, kam spíše zabloudíte. Proto je také dobré si projít restaurace Svitavy prodej. V naší databázi jsou restaurace na prodej Svitavy přesně podle vámi požadovaných kritérií.

Restaurace Svitavy prodej

Vychutnat si dobré pivo, k tomu pravý český gulášek nebo vypít láhev francouzského vína a k tomu skvělou rybu z moře. I takto se může odvíjet vaše budoucnost podniku, který najdete přes inzerát prodej restaurace Svitavy. Získat klientelu, která k vám bude chodit na jídlo i pití nemusí být tak obtížné. Vyberte si proto restaurace Svitavy prodej dle svého a odstartujte svou gastronomickou kariéru. A není nutné začínat hned u restaurací, klidně se můžete zaměřit i na bar. U nás najdete i prodej baru Svitavy, stačí si vybrat z naší nabídky.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Svitavy , v kategorii komerční nemovitosti Svitavy jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Svitavy, pronájmy komerční nemovitost Svitavy, dražby komerčních nemovitostí Svitavy, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej restaurace Svitavy pokud hledání vhodné nemovitosti prodej restaurace Svitavy příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii restaurace Svitavy na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej restaurace Svitavy, pronájem restaurace Svitavy, dražby restaurací Svitavy, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej restaurace Svitavy ?

Chcete zpřesnit výběr prodej restaurace Svitavy zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej restaurace Svitavy Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, restaurace, Moravská Třebová

Restaurace, bar, lokalita: Okraj obce

Svitavská, Moravská Třebová, Předměstí

4 250 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej zavedené restaurace 188 m, nedaleko zámku v Litomyšli, u...

Restaurace, bar

Zahájská, Litomyšl, Zahájí

3 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej restaurace 3784 m2, Svojanov Starý Svojanov

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce

Svojanov, Starý Svojanov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, motorest, Rozhraní

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce

Rozhraní

4 175 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej - komerční budova v centru města Litomyšl

Restaurace, bar, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 883 m2

Tyršova, Litomyšl, Litomyšl-Město

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3603,"locality_name":"Chrudim","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3606,"locality_name":"Pardubice","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3609,"locality_name":"Svitavy","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3611,"locality_name":"\u00dast\u00ed nad Orlic\u00ed","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist