Prodej restaurace Přerov (100+)

Mít svou vlastní restauraci třeba v Přerově je odjakživa sen mnohých českých podnikatelů, neboť v gastronomii se mohou točit zajímavé peníze. Z toho důvodu je i velmi hledanou frází prodej restaurace Přerov. Získat vlastní pohostinství, ve kterém si můžete vybudovat jméno, není zcela jistě špatným startovacím bodem. Důležitý je ovšem faktor místa, neboť i sebelepší hostinský nemůže přitáhnout lidi na místo, kam spíše zabloudíte. Proto je také dobré si projít restaurace Přerov prodej. V naší databázi jsou restaurace na prodej Přerov přesně podle vámi požadovaných kritérií.

Restaurace Přerov prodej

Vychutnat si dobré pivo, k tomu pravý český gulášek nebo vypít láhev francouzského vína a k tomu skvělou rybu z moře. I takto se může odvíjet vaše budoucnost podniku, který najdete přes inzerát prodej restaurace Přerov. Získat klientelu, která k vám bude chodit na jídlo i pití nemusí být tak obtížné. Vyberte si proto restaurace Přerov prodej dle svého a odstartujte svou gastronomickou kariéru. A není nutné začínat hned u restaurací, klidně se můžete zaměřit i na bar. U nás najdete i prodej baru Přerov, stačí si vybrat z naší nabídky.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Přerov , v kategorii komerční nemovitosti Přerov jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Přerov, pronájmy komerční nemovitost Přerov, dražby komerčních nemovitostí Přerov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej restaurace Přerov pokud hledání vhodné nemovitosti prodej restaurace Přerov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii restaurace Přerov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej restaurace Přerov, pronájem restaurace Přerov, dražby restaurací Přerov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej restaurace Přerov ?

Chcete zpřesnit výběr prodej restaurace Přerov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej restaurace Přerov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej hostince v obci Sobíšky, okr. Přerov

Restaurace, bar, účel: Stravování, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1095 m2

Sobíšky

1 400 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej restaurace Husova, Přerov Přerov I-Město

Restaurace, bar, lokalita: Rušná část obce

Husova, Přerov, Přerov I-Město

595 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Motorest s odstavným parkovištěm 2500m2, Dolní Újezd,...

Restaurace, bar

Dolní Újezd, Staměřice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, restaurace, Lipník nad Bečvou

Restaurace, bar, lokalita: Klidná část obce

Hranická, Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou I-Město

3 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, restaurace,Troubky nad Bečvou

Restaurace, bar, lokalita: Rušná část obce

K Zavadilce, Troubky

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej restaurace Sparta, Hranice

Restaurace, bar, účel: Stravování, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1425 m2

Zborovská, Hranice, Hranice I-Město

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, restaurace s penzionem, 550 m2, Tovačov

Restaurace, bar, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1720 m2

Cimburkova, Tovačov, Tovačov I-Město

8 950 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, komerční objekt, Přestavlky u Přerova

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce, pozemek: 316 m2

Přestavlky

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

PRODEJ ZAVEDENÉ RESTAURACE + DVA BYTY 3+1 a 1+1.

Restaurace, bar, účel: Obchod, služby, lokalita: Okraj obce, pozemek: 968 m2,...

K Zavadilce, Troubky

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej restaurace a obchodu v Přestavlkách u Přerova.

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce, pozemek: 316 m2, kanceláře: 20 m2,...

Přestavlky

1 130 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej zevedené restauraci v obci Říkovice

Restaurace, bar

Říkovice

2 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3811,"locality_name":"Jesen\u00edk","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3805,"locality_name":"Olomouc","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3709,"locality_name":"Prost\u011bjov","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3808,"locality_name":"P\u0159erov","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3809,"locality_name":"\u0160umperk","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist