Pronájem restaurace České Budějovice (100+)

Pokud nechcete restauraci v městě České Budějovice přímo kupovat, využijte jejího pronájmu. Pro pronájem restaurace České Budějovice nepotřebujete žádné obrovské finanční prostředky. Získáte tak velice rychle a za dostupné peníze přesně takovou restauraci k pronájmu České Budějovice, který vám bude vyhovovat. Vypiplat si poté z ničeho klientelu je již věc druhá. Ale pokud máte obchodního ducha, nebude to problém. Spojit tak příjemné s užitečným v rámci pronájmu restaurace České Budějovice je již otázkou času. Záleží pak jen na vás, zda zvolíte pronájem restaurace bez odstupného České Budějovice či jinou formu.

Restaurace České Budějovice pronájem

Projděte si v naší nabídce restaurace k pronájmu České Budějovice a vyberte si takové, které vás osloví. Projít si poté několik prohlídek již jistě nebude takový problém. Přeci jen nehledáte nic jednorázového, ale spíše místo, kde budete díky pronajaté restauraci České Budějovice trávit všechen svůj čas. Z takové restaurace České Budějovice pronájem si pak vyberete tu, která vám bude plně vyhovovat. Pokud však hledáte pronájem baru České Budějovice, ani to není problém. Vyberte si z naší nabídky.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti České Budějovice , v kategorii komerční nemovitosti České Budějovice jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej České Budějovice, pronájmy komerční nemovitost České Budějovice, dražby komerčních nemovitostí České Budějovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem restaurace České Budějovice pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem restaurace České Budějovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii restaurace České Budějovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej restaurace České Budějovice, pronájem restaurace České Budějovice, dražby restaurací České Budějovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem restaurace České Budějovice ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem restaurace České Budějovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem restaurace České Budějovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem nebytových prostor na Lannově třídě - zkolaudováno na gastro...

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce, pozemek: 786 m2, obchod: 30 m2

Lannova tř., České Budějovice, České Budějovice 6

18 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem restaurace na náměstí v Českých Budějovicích.

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce, pozemek: 200 m2

nám. Přemysla Otakara II., České Budějovice, České Budějovice 1

60 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Velkokapacitní hudební prostor (sál) pro 250 - 300 osob, Novohradská...

Restaurace, bar, pozemek: 300 m2

Novohradská, České Budějovice, České Budějovice 6

30 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Restaurace s barem a zařízenou kuchyní + zařízený velkokapacitní sál...

Restaurace, bar, pozemek: 100 m2, provoz: 20 m2, obchod: 80 m2

Novohradská, České Budějovice, České Budějovice 6

15 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist