Pronájem kanceláře Sokolov a kancelářské prostory Sokolov (100+)

Většina českých měst nabízí vynikající možnosti v oblasti podnikání. Ačkoliv s tím nemusíte v plné míře souhlasit, vlastnit kanceláře či mít ve městě svou pobočku, je opravdu podstatné. Pronájem kanceláří Sokolov tak v naší nabídce samozřejmě nesmí chybět. Přestože se může zdát, že pronájem kanceláře v Sokolově je finančně náročný, spíše opak je pravdou. Nabízíme rozměry i lokality pro všechny zájemce, stačí si pouze vybrat.

Kanceláře k pronájmu Sokolov

Opravdu kvalitní nabídky v poměru cena, dostupnost a lokalita pro kancelářské prostory Sokolov můžete na našich stránkách najít vždy. Snažíme se našim návštěvníkům co možná nejvíce usnadnit jejich hledání, neboť je nám jasné, že čas je pro každého velmi vzácný. Proto je také pronájem kancelářských prostor Sokolov velice přehledně uspořádaný tak, aby se v něm dokázal zorientovat opravdu každý.

Pronájem kanceláře v Sokolově

Ať si již vyberete na našich stránkách kancelářské prostory k pronájmu Sokolov přímo v centru města, kde lze samozřejmě očekávat nejvyšší ceny za pronájem kanceláře Sokolov, nebo někde v okrajovějších částech Sokolov, kde jsou naopak ceny mnohem příznivější. Ovšem zde jsou zase kanceláře k pronájmu Sokolov hůře dostupné.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Sokolov , v kategorii komerční nemovitosti Sokolov jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Sokolov, pronájmy komerční nemovitost Sokolov, dražby komerčních nemovitostí Sokolov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem kanceláře Sokolov pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem kanceláře Sokolov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii kanceláře Sokolov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej kanceláře Sokolov, pronájem kanceláře Sokolov, dražby kanceláří Sokolov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem kanceláře Sokolov ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem kanceláře Sokolov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem kanceláře Sokolov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, Komerční prostory kancelářské, 11m2, Sokolov

Kancelář, kanceláře: 11 m2

Nádražní, Sokolov

2 900 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájmy kancelářských prostor v centru Sokolova

Kancelář, kanceláře: 45 m2

5. května, Sokolov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Nebytové prostory k dlouhodbému pronájmu v Sokolově.

Kancelář, kanceláře: 400 m2

Sokolov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem nebytových prostor v centru Sokolova

Kancelář, lokalita: Centrum obce, pozemek: 14 m2

5. května, Sokolov

1 400 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem nebytových prostor v centru Sokolova

Kancelář, lokalita: Centrum obce, pozemek: 13 m2

5. května, Sokolov

1 250 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem nebytových prostor v centru Sokolova

Kancelář, lokalita: Centrum obce, pozemek: 436 m2

5. května, Sokolov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Komerční prostory Hornická ul. Sokolov

Kancelář

Hornická, Sokolov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, kanceláře, 200 m

Kancelář, pozemek: 1 m2

Stará Březovská, Sokolov, Vítkov

20 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"1"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist