Prodej kanceláře Semily (100+)

Pokud se vám v podnikání daří a rádi byste investovali do nemovitostí či prostor, ve kterých poté můžete sídlit, není nic snadnějšího. Zcela postačí si projít prodej kanceláří Semily, které najdete na našich webových stránkách. Získáte tak dokonalý přehled o cenách a navíc se vám nějaký ten prodej kanceláře Semily zamlouvat natolik, že si onen prostor koupíte sami.

Prodej kanceláří Semily

Zajímá-li vás tedy prodej kanceláří Semily, není nic snadnějšího, než si vybrat z naší nabídky. Samozřejmě je nutné mít v patrnosti tu skutečnost, že prodej kanceláří Semily v samotném centru města se pohybuje ve zcela jiných cenových relacích, než-li je tomu v okrajových částech Semily. Na druhou stranu takové kanceláře Semily prodej jsou velice výhodnou investicí, neboť jakékoliv nemovitosti v Semilech na své hodnotě tolik neztrácejí.

Kanceláře v Semilech na prodej

V mnoha ohledech je prodej kanceláře Semily velice výhodnou záležitostí. Koupíte-li si svůj vlastní prostor k podnikání, nemusíte být závislí na náladě pronajímatele kanceláře. Vše si můžete předělat k obrazu svému, jelikož být ve vlastním je vždy výhodné. Projděte si prodej kanceláří Semily na našich webových stránkách a vyberte si pro sebe svou vlastní kancelář.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Semily , v kategorii komerční nemovitosti Semily jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Semily, pronájmy komerční nemovitost Semily, dražby komerčních nemovitostí Semily, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej kanceláře Semily pokud hledání vhodné nemovitosti prodej kanceláře Semily příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii kanceláře Semily na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej kanceláře Semily, pronájem kanceláře Semily, dražby kanceláří Semily, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej kanceláře Semily ?

Chcete zpřesnit výběr prodej kanceláře Semily zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej kanceláře Semily Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej komerčního prostoru centrum Rokytnice nad Jizerou

Kancelář, pozemek: 40 m2, kanceláře: 40 m2

Rokytnice nad Jizerou, Dolní Rokytnice

890 000 Kč
TOPlist TOPlist

prodej komerčního objektu, 1767m2, Jilemnice

Kancelář, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1121 m2

Kavánova, Jilemnice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Komerční objekt v centru obce Semily

Kancelář, lokalita: Centrum obce, pozemek: 647 m2, kanceláře: 234 m2

Komenského náměstí, Semily

3 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist