Pronájem kanceláře Praha Libeň a kancelářské prostory Praha Libeň (100+)

Většina českých měst nabízí vynikající možnosti v oblasti podnikání. Ačkoliv s tím nemusíte v plné míře souhlasit, vlastnit kanceláře či mít ve městě svou pobočku, je opravdu podstatné. Pronájem kanceláří Praha Libeň tak v naší nabídce samozřejmě nesmí chybět. Přestože se může zdát, že pronájem kancelářských prostor Praha Libeň je finančně náročný, spíše opak je pravdou. Nabízíme rozměry i lokality pro všechny zájemce, stačí si pouze vybrat.

Kanceláře k pronájmu Praha Libeň

Opravdu kvalitní nabídky v poměru cena, dostupnost a lokalita pro kancelářské prostory Praha Libeň můžete na našich stránkách najít vždy. Snažíme se našim návštěvníkům co možná nejvíce usnadnit jejich hledání, neboť je nám jasné, že čas je pro každého velmi vzácný. Proto je také pronájem kancelářských prostor Praha Libeň velice přehledně uspořádaný tak, aby se v něm dokázal zorientovat opravdu každý.

Pronájem kancelářských prostor Praha Libeň

Ať si již vyberete na našich stránkách kancelářské prostory k pronájmu Praha Libeň přímo v centru města, kde lze samozřejmě očekávat nejvyšší ceny za pronájem kanceláře Praha Libeň, nebo někde v okrajovějších částech Praha Libeň, kde jsou naopak ceny mnohem příznivější. Ovšem zde jsou zase kanceláře k pronájmu Praha Libeň hůře dostupné.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Praha Libeň , v kategorii komerční nemovitosti Praha Libeň jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Praha Libeň, pronájmy komerční nemovitost Praha Libeň, dražby komerčních nemovitostí Praha Libeň, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem kanceláře Praha Libeň pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem kanceláře Praha Libeň příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii kanceláře Praha Libeň na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej kanceláře Praha Libeň, pronájem kanceláře Praha Libeň, dražby kanceláří Praha Libeň, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem kanceláře Praha Libeň ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem kanceláře Praha Libeň zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem kanceláře Praha Libeň Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Velmi hezké kanceláře ve zvýšeném přízemí činžovní vily

Kancelář

Kubišova, Praha 8, Libeň

14 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem kanceláře 28m2, Praha 8, Zenklova

Kancelář, účel: Smíšený, lokalita: Rušná část obce

Zenklova, Praha 8, Libeň

6 000 Kč
TOPlist TOPlist

Kanceláře 120 -1250 m2 Dock, Praha 8 Palmovka

Kancelář, lokalita: Klidná část obce

Voctářova, Praha 8, Libeň

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Kanceláře 220 m2 Palmovka Business Centre Praha 8 Libeň

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Na žertvách, Praha 8, Libeň

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Kanceláře 120 - 1250 m2 Dock, Praha 8 Palmovka, Voctářova ul.

Kancelář, lokalita: Rušná část obce

Voctářova, Praha 8, Libeň

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 57m2, ulice U Slovanky, Libeň,...

Kancelář

U Slovanky, Praha 8, Libeň

180 Kč/měs/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem mezonetového prostoru 3+kk, 98 m2, Praha 8 - Libeň

Kancelář

Na kopečku, Praha 8, Libeň

19 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Praha, nové kancelářské prostory k pronájmu 354m2, ulice U Slovanky,...

Kancelář

U Slovanky, Praha 8, Libeň

74 400 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Praha, nové kancelářské prostory k pronájmu 425m2, ulice U Slovanky,...

Kancelář

U Slovanky, Praha 8, Libeň

230 Kč/měs/m2
TOPlist TOPlist

Praha, nové kancelářské prostory k pronájmu 120m2, ulice U Slovanky,...

Kancelář

U Slovanky, Praha 8, Libeň

230 Kč/měs/m2
TOPlist TOPlist

Praha, nové kancelářské prostory k pronájmu 213m2, ulice U Slovanky,...

Kancelář

U Slovanky, Praha 8, Libeň

230 Kč/měs/m2
TOPlist TOPlist

Praha, nové kancelářské prostory k pronájmu 212m2, ulice U Slovanky,...

Kancelář

U Slovanky, Praha 8, Libeň

230 Kč/měs/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"okres","locality_id":"86","locality_name":"Praha 8","show":"text","checked":"1","sub_localities":[{"type":"cast_obce","locality_id":400581,"locality_name":"Bohnice","show":"checkbox|text","parent_id":"86","checked":"0"},{"type":"cast_obce","locality_id":14133,"locality_name":"B\u0159ezin\u011bves","show":"checkbox|text","parent_id":"86","checked":"0"},{"type":"cast_obce","locality_id":400661,"locality_name":"Doln\u00ed Chabry","show":"checkbox|text","parent_id":"86","checked":"0"},{"type":"cast_obce","locality_id":400637,"locality_name":"Karl\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":"86","checked":"0"},{"type":"cast_obce","locality_id":400611,"locality_name":"Kobylisy","show":"checkbox|text","parent_id":"86","checked":"0"},{"type":"cast_obce","locality_id":400785,"locality_name":"Kyje","show":"checkbox|text","parent_id":"86","checked":"0"},{"type":"cast_obce","locality_id":400599,"locality_name":"\u010cimice","show":"checkbox|text","parent_id":"86","checked":"0"},{"type":"cast_obce","locality_id":400670,"locality_name":"\u010e\u00e1blice","show":"checkbox|text","parent_id":"86","checked":"0"}]}]}
TOPlist TOPlist