Pronájem kanceláře Praha Nové Město a kancelářské prostory Praha Nové Město (100+)

Většina českých měst nabízí vynikající možnosti v oblasti podnikání. Ačkoliv s tím nemusíte v plné míře souhlasit, vlastnit kanceláře či mít ve městě svou pobočku, je opravdu podstatné. Pronájem kanceláří Praha Nové Město tak v naší nabídce samozřejmě nesmí chybět. Přestože se může zdát, že pronájem kancelářských prostor Praha Nové Město je finančně náročný, spíše opak je pravdou. Nabízíme rozměry i lokality pro všechny zájemce, stačí si pouze vybrat.

Kanceláře k pronájmu Praha Nové Město

Opravdu kvalitní nabídky v poměru cena, dostupnost a lokalita pro kancelářské prostory Praha Nové Město můžete na našich stránkách najít vždy. Snažíme se našim návštěvníkům co možná nejvíce usnadnit jejich hledání, neboť je nám jasné, že čas je pro každého velmi vzácný. Proto je také pronájem kancelářských prostor Praha Nové Město velice přehledně uspořádaný tak, aby se v něm dokázal zorientovat opravdu každý.

Pronájem kancelářských prostor Praha Nové Město

Ať si již vyberete na našich stránkách kancelářské prostory k pronájmu Praha Nové Město přímo v centru města, kde lze samozřejmě očekávat nejvyšší ceny za pronájem kanceláře Praha Nové Město, nebo někde v okrajovějších částech Praha Nové Město, kde jsou naopak ceny mnohem příznivější. Ovšem zde jsou zase kanceláře k pronájmu Praha Nové Město hůře dostupné.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Praha Nové Město , v kategorii komerční nemovitosti Praha Nové Město jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Praha Nové Město, pronájmy komerční nemovitost Praha Nové Město, dražby komerčních nemovitostí Praha Nové Město, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem kanceláře Praha Nové Město pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem kanceláře Praha Nové Město příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii kanceláře Praha Nové Město na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej kanceláře Praha Nové Město, pronájem kanceláře Praha Nové Město, dražby kanceláří Praha Nové Město, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Lokalita

Pokud chcete vyhledat nemovitost v konkrétní lokalitě (stát, kraj, okres či obec) a aktuální výběr lokality, který je pronájem kanceláře Praha Nové Město Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu v centru...

Kancelář

Bolzanova, Praha 1, Nové Město

96 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, 104 m2,...

Kancelář

Václavské náměstí , Praha 1, Nové Město

35 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem nebytových prostor 108m2, Štěpánská, Praha 1

Kancelář

Štěpánská, Praha 1, Nové Město

25 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem nebytových prostor 130m2, Štěpánská, Praha 1

Kancelář

Štěpánská, Praha 1, Nové Město

30 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, 77,2 m2,...

Kancelář

Václavské náměstí , Praha 1, Nové Město

24 000 Kč
TOPlist TOPlist

Kancelář o rozloze 26m2, Praha 1, Vodičkova ulice

Kancelář

Vodičkova, Praha 1, Nové Město

10 400 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Kancelářské prostory o ploše 163

Kancelář

Václavské náměstí, Praha 1, Nové Město

274 Kč/měs/m2
TOPlist TOPlist

Prostorné kanceláře o výměřě 284 m2 s možností pronájmu skladových...

Kancelář

Růžová, Praha 1, Nové Město

77 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronajmeme Vám 2 kanceláře o celkové ploše 52 m2 v pěkné...

Kancelář

Krakovská, Praha 1, Nové Město

10 712 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem kanceláří, Praha 1 - Staré Město

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Klimentská, Praha 1, Nové Město

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Kancelářské prostory o ploše 454

Kancelář

náměstí Republiky, Praha 1, Nové Město

536 Kč/měs/m2
TOPlist TOPlist

Nabízíme vám k pronájmu kancelářské prostory s celkovou plochou 121 m2

Kancelář

Krakovská, Praha 1, Nové Město

24 926 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"okres","locality_id":"19","locality_name":"Praha 1","show":"text","checked":"1","sub_localities":[{"type":"cast_obce","locality_id":490075,"locality_name":"Hrad\u010dany","show":"checkbox|text","parent_id":"19","checked":"0"},{"type":"cast_obce","locality_id":127001,"locality_name":"Josefov","show":"checkbox|text","parent_id":"19","checked":"0"},{"type":"cast_obce","locality_id":490121,"locality_name":"Mal\u00e1 Strana","show":"checkbox|text","parent_id":"19","checked":"0"},{"type":"cast_obce","locality_id":400017,"locality_name":"Star\u00e9 M\u011bsto","show":"checkbox|text","parent_id":"19","checked":"0"}]}]}
TOPlist TOPlist