Rodinné domy Slatiňany ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Slatiňany je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Slatiňany, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Slatiňany Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Slatiňany nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Slatiňany na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Slatiňany, případně si najít rodinné domy Slatiňany právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Slatiňany leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Slatiňany se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Slatiňany, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Slatiňany , v kategorii domy Slatiňany jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Slatiňany, pronájem domu Slatiňany, dražby domů Slatiňany, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Slatiňany pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Slatiňany příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Slatiňany na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Slatiňany, pronájem rodinného domu Slatiňany, dražby rodinných domů Slatiňany, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Slatiňany ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Slatiňany zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Slatiňany Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej rodinného domu, 3+1

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 80 m2, zastavěná: 181 m2, pozemek:...

Husova, Slatiňany

1 195 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 3+1, Slatiňany

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 181 m2, zastavěná: 181 m2, pozemek:...

Husova, Slatiňany

870 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 5+1, 1358 m2, Slatiňany - Škrovád

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 150 m2, zastavěná: 565 m2, pozemek:...

Slatiňany, Škrovád

2 050 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist