Rodinné domy Bylany ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Bylany je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Bylany, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Bylany Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Bylany nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Bylany na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Bylany, případně si najít rodinné domy Bylany právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Bylany leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Bylany se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Bylany, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Bylany , v kategorii domy Bylany jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Bylany, pronájem domu Bylany, dražby domů Bylany, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Bylany pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Bylany příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Bylany na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Bylany, pronájem rodinného domu Bylany, dražby rodinných domů Bylany, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Bylany ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Bylany zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Bylany Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Novostavba nízkoenergetického RD 4+kk - Bylany u Chrudimi

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 80 m2, zastavěná: 56 m2, stav:...

Bylany, Bylany

3 002 606 Kč
TOPlist TOPlist

Novostavba nízkoenergetického RD 4+kk - Bylany u Chrudimi

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 70 m2, zastavěná: 90 m2, stav:...

Bylany, Bylany

2 740 950 Kč
TOPlist TOPlist

Novostavba nízkoenergetického RD 3+kk - Bylany u Chrudimi

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 54 m2, zastavěná: 71 m2, stav:...

Bylany, Bylany

2 365 068 Kč
TOPlist TOPlist

Novostavba nízkoenergetického RD 2+kk - Bylany u Chrudimi

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 34 m2, zastavěná: 47 m2, stav:...

Bylany, Bylany

1 874 519 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist