Prodej rodinných domů Modřice a rodinné domy na prodej Modřice (100+)

Mnoho lidí touží po svém vlastním rodinném domě, neboť je bydlení v paneláku již nebaví. A proč si nevybrat pro nalezení svého nového bydlení právě prodej rodinných domů Modřice? Rodinné domy Modřice na prodej jsou vždy zárukou kvalitnějšího bydlení, kdy neztrácíte své soukromí. A navíc rodinné domy Modřice prodej jsou nyní cenově velmi dostupné.

Prodej rodinných domů Modřice

Prodej rodinné domy Modřice jako takový se odehrává každodenně na mnoha místech. Každý z nás má ale své představy, proto je nutné si projít rodinné domy na prodej Modřice v plném rozsahu, abyste věděli, co všechno trh v tomto městě nabízí. Nabídka je opravdu bohatá, dobrých lokalit však není nekonečně mnoho. I z tohoto důvodu by bylo dobré se nad nabídkou prodej rodinné domy Modřice nerozhodovat příliš dlouho.

Rodinné domy Modřice prodej

Všechny námi nabízené rodinné domy na prodej Modřice jsou opravdu kvalitní. Chcete-li tedy bydlet s rodinou ve vlastním domě, je pro vás Modřice tím pravým místem, jelikož prodej rodinných domů Modřice má pro vás přichystánu opravdu pestrou nabídku. Stačí si vybrat na našich webových stránkách. Rodinné domy na prodej Modřice tak na vás čekají s otevřenou náručí. Užijte si výběr v nabídce prodeje rodinných domů Modřice.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Modřice , v kategorii domy Modřice jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Modřice, pronájem domu Modřice, dražby domů Modřice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy na prodej Modřice pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy na prodej Modřice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Modřice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Modřice, pronájem rodinného domu Modřice, dražby rodinných domů Modřice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy na prodej Modřice ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy na prodej Modřice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy na prodej Modřice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej rodinného domu 4 + kk, 140 m, Pozemek 177 m, Pančochy,...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 140 m2, zastavěná: 75 m2, pozemek:...

Pančochy, Modřice

5 280 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej RD 6+1, ulice Popovická, Modřice, (CP 240 m2).

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 240 m2, zastavěná: 150 m2, pozemek:...

Popovická, Modřice

5 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

RD 5+kk Modřice, ulice Pančochy - rodinný dům s terasou a zahradou v...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 148 m2, zastavěná: 89 m2, pozemek:...

Pančochy, Modřice

5 490 000 Kč
TOPlist TOPlist

RD 6+1 - Brno-venkov - Modřice - hrubá stavba - samostatně stojící

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 240 m2, zastavěná: 150 m2, pozemek:...

Modřice

5 800 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 5+2, 337 m2, Modřice

Rodinný dům, obytná: 370 m2, zastavěná: 337 m2, pozemek: 777 m2, stav: Řadový,...

náměstí Svobody, Modřice

5 090 000 Kč
TOPlist TOPlist

RD 5+kk - Brno-venkov - Modřice - novostavba - zahrada - terasa

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 148 m2, zastavěná: 89 m2, pozemek:...

Modřice

5 490 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist