Rodinné domy Rájec-Jestřebí ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Rájec-Jestřebí je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Rájec-Jestřebí, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Rájec-Jestřebí Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Rájec-Jestřebí nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Rájec-Jestřebí na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Rájec-Jestřebí, případně si najít rodinné domy Rájec-Jestřebí právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Rájec-Jestřebí leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Rájec-Jestřebí se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Rájec-Jestřebí, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Rájec-Jestřebí , v kategorii domy Rájec-Jestřebí jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Rájec-Jestřebí, pronájem domu Rájec-Jestřebí, dražby domů Rájec-Jestřebí, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Rájec-Jestřebí pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Rájec-Jestřebí příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Rájec-Jestřebí na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Rájec-Jestřebí, pronájem rodinného domu Rájec-Jestřebí, dražby rodinných domů Rájec-Jestřebí, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Rájec-Jestřebí ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Rájec-Jestřebí zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Rájec-Jestřebí Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej RD s nebytovým prostorem, bytem 2+kk a zahradou, 720 m2,...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 150 m2, zastavěná: 150 m2, pozemek:...

Jurkova, Rájec-Jestřebí, Rájec

2 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Nabízíme prodej rodinného domu v Rájci

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 130 m2, zastavěná: 130 m2, pozemek:...

V Úzkých, Rájec-Jestřebí, Rájec

2 350 000 Kč
TOPlist TOPlist

Nabízíme prodej krajního ŘRD 1+1 k demolici, CP 331 m2, ZP 94 m2,...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 90 m2, zastavěná: 94 m2, pozemek: 331...

Rájec-Jestřebí, Jestřebí

700 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist