Rodinné domy Poříčí nad Sázavou ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Poříčí nad Sázavou je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Poříčí nad Sázavou, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Poříčí nad Sázavou Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Poříčí nad Sázavou nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Poříčí nad Sázavou na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Poříčí nad Sázavou, případně si najít rodinné domy Poříčí nad Sázavou právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Poříčí nad Sázavou leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Poříčí nad Sázavou se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Poříčí nad Sázavou, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Poříčí nad Sázavou , v kategorii domy Poříčí nad Sázavou jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Poříčí nad Sázavou, pronájem domu Poříčí nad Sázavou, dražby domů Poříčí nad Sázavou, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Poříčí nad Sázavou pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Poříčí nad Sázavou příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Poříčí nad Sázavou na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Poříčí nad Sázavou, pronájem rodinného domu Poříčí nad Sázavou, dražby rodinných domů Poříčí nad Sázavou, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Poříčí nad Sázavou ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Poříčí nad Sázavou zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Poříčí nad Sázavou Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

RD 6+kk, garáž, kryté stání, krytý bazén se slanou vodou, skleník,...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 365 m2, zastavěná: 249 m2, pozemek:...

Vlčí Vrch, Poříčí nad Sázavou

7 800 000 Kč
TOPlist TOPlist

Novostavba RD 8+1, garáž na 3 auta, pozemek 5.047m2 výhled, Poříčí...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 349 m2, zastavěná: 180 m2, pozemek:...

Za Kapličkou, Poříčí nad Sázavou

10 800 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prode domu 4+1 se zimní zahradou a chatou v Poříčí nad Sázavou, Lutov

Rodinný dům, stav: Řadový

Lutov 325, 0

3 999 000 Kč
TOPlist TOPlist

Bytový dům s 9 byty v Poříčí nad Sázavou

Rodinný dům, konstrukce: Panelová, obytná: 600 m2, zastavěná: 240 m2, pozemek:...

Potoční, Poříčí nad Sázavou

9 800 000 Kč
TOPlist TOPlist

Bytový dům s 9 byty v Poříčí nad Sázavou

Rodinný dům, konstrukce: Panelová, obytná: 600 m2, zastavěná: 240 m2, pozemek:...

Potoční, Poříčí nad Sázavou

9 800 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist