Rodinné domy Miličín ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Miličín je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Miličín, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Miličín Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Miličín nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Miličín na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Miličín, případně si najít rodinné domy Miličín právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Miličín leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Miličín se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Miličín, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Miličín , v kategorii domy Miličín jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Miličín, pronájem domu Miličín, dražby domů Miličín, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Miličín pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Miličín příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Miličín na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Miličín, pronájem rodinného domu Miličín, dražby rodinných domů Miličín, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Miličín ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Miličín zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Miličín Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej rodinného domu 5+1, 237 m2, Miličín.

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 237 m2, pozemek: 16228 m2, stav:...

Miličín

2 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej řadového domku

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 201 m2, zastavěná: 201 m2, pozemek:...

Miličín

790 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu 2+1, 167 m2, Miličín.

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 167 m2, pozemek: 368 m2, stav:...

Miličín

750 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, 2676 m2, Miličín

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 209 m2, zastavěná: 209 m2, pozemek:...

Miličín

3 650 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 2+1, Miličín

Rodinný dům, obytná: 80 m2, zastavěná: 171 m2, pozemek: 368 m2, stav: Řadový,...

Miličín

820 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist