Rodinné domy Divišov ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Divišov je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Divišov, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Divišov Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Divišov nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Divišov na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Divišov, případně si najít rodinné domy Divišov právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Divišov leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Divišov se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Divišov, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Divišov , v kategorii domy Divišov jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Divišov, pronájem domu Divišov, dražby domů Divišov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Divišov pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Divišov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Divišov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Divišov, pronájem rodinného domu Divišov, dražby rodinných domů Divišov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Divišov ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Divišov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Divišov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej rodinného domu v Divišově

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 141 m2, zastavěná: 141 m2, pozemek:...

Na Sadech, Divišov

855 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 4+kk, 1467 m2, Divišov - Radonice

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 120 m2, zastavěná: 98 m2, pozemek:...

Praha 5, Radonice

3 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu 4+kk, bazén, 1 467 m2 pozemek, Radonice, okr....

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 124 m2, zastavěná: 124 m2, pozemek:...

Divišov, Zdebuzeves

3 950 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 5+1, 531 m2, Divišov

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 491 m2, zastavěná: 399 m2, pozemek:...

Vrcha II, Divišov

11 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu v Radonicích

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 200 m2, zastavěná: 124 m2, pozemek:...

Divišov, Radonice

3 950 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist