Byty Toužim (2)

Poohlížíte se ve městě Toužim po bytě? Na Eurobydleni.cz je pro Vás připravena opravdu velká nabídka bytů Toužim. Není proto divu, že byty Toužim ve své bohaté nabídce lákají. Na našem internetovém portálu můžete najít všechny možné byty Toužim jak k pronájmu, tak i ke koupi. Záleží pak čistě na vás, zde si vyberete nějakou starší zástavbu, či si budete přát nové byty Toužim.

Jaké byty Toužim zvolit?

Všechny druhy bytů v Toužim mají své kouzlo. Je pravdou, že mnoho lidí, kteří hledají nové byty Toužim, mají již předem jasno, zda by si přáli bydlet v nové zástavbě. Naopak u starších bytů Toužim je prvním předpokladem právě to, že si na samém počátku ještě budete muset svůj nově koupený byt Toužim třeba i zrekonstruovat. Na druhou stranu díky tomu, že ve velké míře jsou starší byty Toužim levnější, můžete si do nich nějakou částku investovat. Tím více, pokud jste si byt Toužim přímo koupili.

Nové byty Toužim

Jde však také o to, jakou mají nové byty Toužim dostupnost a občanskou vybavenost. Většinou u starších bytů Toužim je již vše vyřešeno, bývají obklopeny nákupními centry, školkami a třeba i blízkou nemocnicí. Naopak nové byty Toužim vznikají na perifériích měst. Jednoduše z toho důvodu, že v centru města Toužim již tolik parcel na vznik nových bytových domů není.

V kategorii Byty Toužim se nacházejí Prodej bytů Toužim a Pronájem bytu Toužim. Dále si můžete prohlédnout Garsonky Toužim (Prodej garsonky Toužim , Pronájem garsonky Toužim ) , Byty 1+1 Toužim (Prodej bytů 1+1 Toužim , Pronájem bytu 1+1 Toužim ) , Byty 1+kk Toužim (Prodej bytů 1+kk Toužim , Pronájem bytu 1+kk Toužim ) , Byty 2+1 Toužim (Prodej bytů 2+1 Toužim , Pronájem bytu 2+1 Toužim ) , Byty 2+kk Toužim (Prodej bytů 2+kk Toužim , Pronájem bytu 2+kk Toužim ) , Byty 3+1 Toužim (Prodej bytů 3+1 Toužim , Pronájem bytu 3+1 Toužim ) , Byty 3+kk Toužim (Prodej bytů 3+kk Toužim , Pronájem bytu 3+kk Toužim ) , Byty 4+1 Toužim (Prodej bytů 4+1 Toužim , Pronájem bytu 4+1 Toužim ) a Byty 4+kk Toužim (Prodej bytů 4+kk Toužim , Pronájem bytu 4+kk Toužim )

Aktuální nabídka bytů v Toužim

Prodej, byt 2+1, 53 m2, Toužim, ul. Sídliště

Prodej prostorného a slunného bytu 2+1, ve 2. nadz. podlaží zatepleného panel. domu na sídlišti města Toužim. Byt prošel kompletní rekonstrukcí- více informací »

Lokalita: Toužim, Sídliště
Popis: Po rekonstrukci stav, Panelová konstrukce, Sídliště

500 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej, byt 2+1, 53 m2, Toužim, ul. Sídliště

Prodej, byt 3+1, 80 m2, Toužim, ul. Sídliště

Prodej prostorného bytu 3+1 ve 3. nadz. podlaží zatepleného panel. domu v klidné lokalitě města Toužim. Byt prošel část. rekonstrukcí- plast. více informací »

Lokalita: Toužim, Sídliště
Popis: Dobrý stav, Panelová konstrukce, Sídliště

639 000 Kč 600 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej, byt 3+1, 80 m2, Toužim, ul. Sídliště

Byty v ToužimByty v okrese Karlovy Vary ve vybraných lokalitách


TOPlist TOPlist