Byty Toužim (4)

Poohlížíte se ve městě Toužim po bytě? Na Eurobydleni.cz je pro Vás připravena opravdu velká nabídka bytů Toužim. Není proto divu, že byty Toužim ve své bohaté nabídce lákají. Na našem internetovém portálu můžete najít všechny možné byty Toužim jak k pronájmu, tak i ke koupi. Záleží pak čistě na vás, zde si vyberete nějakou starší zástavbu, či si budete přát nové byty Toužim.

Jaké byty Toužim zvolit?

Všechny druhy bytů v Toužim mají své kouzlo. Je pravdou, že mnoho lidí, kteří hledají nové byty Toužim, mají již předem jasno, zda by si přáli bydlet v nové zástavbě. Naopak u starších bytů Toužim je prvním předpokladem právě to, že si na samém počátku ještě budete muset svůj nově koupený byt Toužim třeba i zrekonstruovat. Na druhou stranu díky tomu, že ve velké míře jsou starší byty Toužim levnější, můžete si do nich nějakou částku investovat. Tím více, pokud jste si byt Toužim přímo koupili.

Nové byty Toužim

Jde však také o to, jakou mají nové byty Toužim dostupnost a občanskou vybavenost. Většinou u starších bytů Toužim je již vše vyřešeno, bývají obklopeny nákupními centry, školkami a třeba i blízkou nemocnicí. Naopak nové byty Toužim vznikají na perifériích měst. Jednoduše z toho důvodu, že v centru města Toužim již tolik parcel na vznik nových bytových domů není.

V kategorii Byty Toužim se nacházejí Prodej bytů Toužim a Pronájem bytu Toužim. Dále si můžete prohlédnout Garsonky Toužim (Prodej garsonky Toužim , Pronájem garsonky Toužim ) , Byty 1+1 Toužim (Prodej bytů 1+1 Toužim , Pronájem bytu 1+1 Toužim ) , Byty 1+kk Toužim (Prodej bytů 1+kk Toužim , Pronájem bytu 1+kk Toužim ) , Byty 2+1 Toužim (Prodej bytů 2+1 Toužim , Pronájem bytu 2+1 Toužim ) , Byty 2+kk Toužim (Prodej bytů 2+kk Toužim , Pronájem bytu 2+kk Toužim ) , Byty 3+1 Toužim (Prodej bytů 3+1 Toužim , Pronájem bytu 3+1 Toužim ) , Byty 3+kk Toužim (Prodej bytů 3+kk Toužim , Pronájem bytu 3+kk Toužim ) , Byty 4+1 Toužim (Prodej bytů 4+1 Toužim , Pronájem bytu 4+1 Toužim ) a Byty 4+kk Toužim (Prodej bytů 4+kk Toužim , Pronájem bytu 4+kk Toužim )

Aktuální nabídka bytů v Toužim

Byt 2+1, Toužim, 62m2

Jedná se o bytovou jednotku č. 410/5 v budově č. p. 409, 410 na pozemku parc. č. St. 599, St. 600 včetně spoluvlastnického podílu na společných více informací »

Lokalita: Toužim
Popis: Dobrý stav, Panelová konstrukce, Přízemí

320 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Byt 2+1, Toužim, 62m2

Prodej, byt 2+1, 69 m2, Toužim, ul. Sídliště

Prodej velmi prostorného a slunného bytu 2+1, ve 3. nadzemním podlaží částečně zatepl. panel. domu v žádané lokalitě města Toužim. Byt je zrekonstruován- více informací »

Lokalita: Toužim, Sídliště
Popis: Velmi dobrý stav, Panelová konstrukce, Sídliště

629 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej, byt 2+1, 69 m2, Toužim, ul. Sídliště

Prodej, byt 3+1, 76 m2, Toužim, ul. Na Zámecké

Prodej prostorného bytu 3+1, v 1. nadz. podlaží panel. domu v klidné lokalitě města. Byt je po neobyčejně zdařilé a nákladné rekonstrukci- více informací »

Lokalita: Toužim, Na Zámecké
Popis: Po rekonstrukci stav, Panelová konstrukce, Klidná část obce

1 349 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej, byt 3+1, 76 m2, Toužim, ul. Na Zámecké

Prodej, byt 2+1, 54 m2, Toužim, ul. Sídliště

Prodej vzdušného bytu 2+1, v 5. nadz. podlaží zatepl. panel. domu v žádané lokalitě města. Byt je po rekonstrukci- plast. okna, vyzděné jádro více informací »

Lokalita: Toužim, Sídliště
Popis: Velmi dobrý stav, Panelová konstrukce, Sídliště

639 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej, byt 2+1, 54 m2, Toužim, ul. Sídliště

Byty v ToužimByty v okrese Karlovy Vary ve vybraných lokalitách


TOPlist TOPlist