Byty Toužim (3)

Poohlížíte se ve městě Toužim po bytě? Na Eurobydleni.cz je pro Vás připravena opravdu velká nabídka bytů Toužim. Není proto divu, že byty Toužim ve své bohaté nabídce lákají. Na našem internetovém portálu můžete najít všechny možné byty Toužim jak k pronájmu, tak i ke koupi. Záleží pak čistě na vás, zde si vyberete nějakou starší zástavbu, či si budete přát nové byty Toužim.

Jaké byty Toužim zvolit?

Všechny druhy bytů v Toužim mají své kouzlo. Je pravdou, že mnoho lidí, kteří hledají nové byty Toužim, mají již předem jasno, zda by si přáli bydlet v nové zástavbě. Naopak u starších bytů Toužim je prvním předpokladem právě to, že si na samém počátku ještě budete muset svůj nově koupený byt Toužim třeba i zrekonstruovat. Na druhou stranu díky tomu, že ve velké míře jsou starší byty Toužim levnější, můžete si do nich nějakou částku investovat. Tím více, pokud jste si byt Toužim přímo koupili.

Nové byty Toužim

Jde však také o to, jakou mají nové byty Toužim dostupnost a občanskou vybavenost. Většinou u starších bytů Toužim je již vše vyřešeno, bývají obklopeny nákupními centry, školkami a třeba i blízkou nemocnicí. Naopak nové byty Toužim vznikají na perifériích měst. Jednoduše z toho důvodu, že v centru města Toužim již tolik parcel na vznik nových bytových domů není.

V kategorii Byty Toužim se nacházejí Prodej bytů Toužim a Pronájem bytu Toužim. Dále si můžete prohlédnout Garsonky Toužim (Prodej garsonky Toužim , Pronájem garsonky Toužim ) , Byty 1+1 Toužim (Prodej bytů 1+1 Toužim , Pronájem bytu 1+1 Toužim ) , Byty 1+kk Toužim (Prodej bytů 1+kk Toužim , Pronájem bytu 1+kk Toužim ) , Byty 2+1 Toužim (Prodej bytů 2+1 Toužim , Pronájem bytu 2+1 Toužim ) , Byty 2+kk Toužim (Prodej bytů 2+kk Toužim , Pronájem bytu 2+kk Toužim ) , Byty 3+1 Toužim (Prodej bytů 3+1 Toužim , Pronájem bytu 3+1 Toužim ) , Byty 3+kk Toužim (Prodej bytů 3+kk Toužim , Pronájem bytu 3+kk Toužim ) , Byty 4+1 Toužim (Prodej bytů 4+1 Toužim , Pronájem bytu 4+1 Toužim ) a Byty 4+kk Toužim (Prodej bytů 4+kk Toužim , Pronájem bytu 4+kk Toužim )

Aktuální nabídka bytů v Toužim

Prodej, byt 3+1, 80 m2, Toužim, ul. Sídliště

Prodej velmi prostorného a slunného bytu 3+1, v 5. nadz. podlaží zatepl. panel. domu v klidné lokalitě města. V bytě jsou plast. okna a v domě více informací »

Lokalita: Toužim, Sídliště
Popis: Dobrý stav, Panelová konstrukce, Klidná část obce

549 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej, byt 3+1, 80 m2, Toužim, ul. Sídliště

Pronájem bytu 2+1, 68m, 68m2

Dlouhodobě pronajmu prostorný byt 2 + 1, v osobním vlastnictví. Nájemní smlouva ano, trvalý pobyt také. Byt je po kompletní rekonstrukci, zděné více informací »

Lokalita: Toužim, Sídliště
Popis:

7 500 Kč/měs

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Pronájem bytu 2+1, 68m

Prodej bytu 2+1, 65m, 65m2

Prodám prostorný byt 2 + 1 (65 m2) po celkové rekonstrukci v zatepleném domě na sídlišti v Toužimi. Nová kuchyňská linka, zděné jádro, obklady, více informací »

Lokalita: Toužim, Sídliště
Popis:

650 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej bytu 2+1, 65m

Byty v ToužimByty v okrese Karlovy Vary ve vybraných lokalitách


TOPlist TOPlist