Byty Toužim (3)

Poohlížíte se ve městě Toužim po bytě? Na Eurobydleni.cz je pro Vás připravena opravdu velká nabídka bytů Toužim. Není proto divu, že byty Toužim ve své bohaté nabídce lákají. Na našem internetovém portálu můžete najít všechny možné byty Toužim jak k pronájmu, tak i ke koupi. Záleží pak čistě na vás, zde si vyberete nějakou starší zástavbu, či si budete přát nové byty Toužim.

Jaké byty Toužim zvolit?

Všechny druhy bytů v Toužim mají své kouzlo. Je pravdou, že mnoho lidí, kteří hledají nové byty Toužim, mají již předem jasno, zda by si přáli bydlet v nové zástavbě. Naopak u starších bytů Toužim je prvním předpokladem právě to, že si na samém počátku ještě budete muset svůj nově koupený byt Toužim třeba i zrekonstruovat. Na druhou stranu díky tomu, že ve velké míře jsou starší byty Toužim levnější, můžete si do nich nějakou částku investovat. Tím více, pokud jste si byt Toužim přímo koupili.

Nové byty Toužim

Jde však také o to, jakou mají nové byty Toužim dostupnost a občanskou vybavenost. Většinou u starších bytů Toužim je již vše vyřešeno, bývají obklopeny nákupními centry, školkami a třeba i blízkou nemocnicí. Naopak nové byty Toužim vznikají na perifériích měst. Jednoduše z toho důvodu, že v centru města Toužim již tolik parcel na vznik nových bytových domů není.

V kategorii Byty Toužim se nacházejí Prodej bytů Toužim a Pronájem bytu Toužim. Dále si můžete prohlédnout Garsonky Toužim (Prodej garsonky Toužim , Pronájem garsonky Toužim ) , Byty 1+1 Toužim (Prodej bytů 1+1 Toužim , Pronájem bytu 1+1 Toužim ) , Byty 1+kk Toužim (Prodej bytů 1+kk Toužim , Pronájem bytu 1+kk Toužim ) , Byty 2+1 Toužim (Prodej bytů 2+1 Toužim , Pronájem bytu 2+1 Toužim ) , Byty 2+kk Toužim (Prodej bytů 2+kk Toužim , Pronájem bytu 2+kk Toužim ) , Byty 3+1 Toužim (Prodej bytů 3+1 Toužim , Pronájem bytu 3+1 Toužim ) , Byty 3+kk Toužim (Prodej bytů 3+kk Toužim , Pronájem bytu 3+kk Toužim ) , Byty 4+1 Toužim (Prodej bytů 4+1 Toužim , Pronájem bytu 4+1 Toužim ) a Byty 4+kk Toužim (Prodej bytů 4+kk Toužim , Pronájem bytu 4+kk Toužim )

Aktuální nabídka bytů v Toužim

Prodej byt 2+1, 58 m2, Toužim, ul. Plzeňská

Prodej slunného bytu 2+1, ve 3. nadz. podlaží zatepl. cihlového domu v klidné lokalitě města. Jednotka prošla výměnou plast. oken a rekonstrukcí více informací »

Lokalita: Toužim, Plzeňská
Popis: Před rekonstrukcí stav, Cihlová konstrukce, Klidná část obce

379 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej byt 2+1, 58 m2, Toužim, ul. Plzeňská

Prodej, byt 1+kk, 22 m2, Toužim, ul. Sídliště

Prodej slunného bytu 1+kk v 2. nadz. podlaží zatepl. panel. domu ve velmi klidné lokalitě města. Byt ve velmi zachovalém stavu prošel výměnou více informací »

Lokalita: Toužim, Sídliště
Popis: Dobrý stav, Panelová konstrukce, Sídliště

199 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej, byt 1+kk, 22 m2, Toužim, ul. Sídliště

Prodej, byt 2+1, 54 m2, Toužim, ul. Sídliště

Prodej vzdušného bytu 2+1, v 5. nadz. podlaží zatepl. panel. domu v žádané lokalitě města. Byt je po rekonstrukci- plast. okna, vyzděné jádro více informací »

Lokalita: Toužim, Sídliště
Popis: Velmi dobrý stav, Panelová konstrukce, Sídliště

609 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej, byt 2+1, 54 m2, Toužim, ul. Sídliště

Byty v ToužimByty v okrese Karlovy Vary ve vybraných lokalitách


TOPlist TOPlist