Byty v Toužim, Byty Toužim (2)

Byty Toužim, kategorie aktuálně nabízí 2 bytů z Toužim realitních kanceláří. Vyberte si Byt z Toužim podle dalších parametrů, adresy, plochy či vlastnictví. V nabídce naleznete byty v osobním vlastnictví nebo družstevní Byty v Toužim. Pokud hledáte nový byt nebo byt v novostavbě zkuste si najít nový byt v novostavbách bytů z Toužim. Nezapomeňte, že cena bytů v Toužim zavisí na adrese a lokalitě kde se Byt z Toužim nachází. V kategorii Byty Toužim si dále můžete vybrat Garsoniery, Byty 1+1, Byty 1+kk, Byty 2+1.

V kategorii Byty Toužim se nacházejí Prodej bytů Toužim a Pronájem bytu Toužim. Dále si můžete prohlédnout Garsonky Toužim (Garsoniery Toužim na prodej , Pronájem garsonky Toužim ) , Byty 1+1 Toužim (Byt 1+1 Toužim na prodej , Pronájem bytu 1+1 Toužim ) , Byty 1+kk Toužim (Byt 1+kk Toužim na prodej , Pronájem bytu 1+kk Toužim ) , Byty 2+1 Toužim (Byt 2+1 Toužim na prodej , Pronájem bytu 2+1 Toužim ) , Byty 2+kk Toužim (Byt 2+kk Toužim na prodej , Pronájem bytu 2+kk Toužim ) , Byty 3+1 Toužim (Byt 3+1 Toužim na prodej , Pronájem bytu 3+1 Toužim ) , Byty 3+kk Toužim (Byt 3+kk Toužim na prodej , Pronájem bytu 3+kk Toužim ) , Byty 4+1 Toužim (Byt 4+1 Toužim na prodej , Pronájem bytu 4+1 Toužim ) a Byty 4+kk Toužim (Byt 4+kk Toužim na prodej , Pronájem bytu 4+kk Toužim )

Aktuální nabídka bytů v Toužim

Prodej, byt 2+1, 53 m2, Toužim, ul. Sídliště

Prodej prostorného a slunného bytu 2+1, ve 2. nadz. podlaží zatepleného panel. domu na sídlišti města Toužim. Byt prošel kompletní rekonstrukcí- více informací »

Lokalita: Toužim, Sídliště
Popis: Po rekonstrukci stav, Panelová konstrukce, Sídliště

579 000 Kč/obj.

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej, byt 2+1, 53 m2, Toužim, ul. Sídliště

Prodej, byt 3+1, 80 m2, Toužim, ul. Sídliště

Prodej prostorného bytu 3+1 ve 3. nadz. podlaží zatepleného panel. domu v klidné lokalitě města Toužim. Byt prošel část. rekonstrukcí- plast. více informací »

Lokalita: Toužim, Sídliště
Popis: Dobrý stav, Panelová konstrukce, Sídliště

639 000 Kč/obj. 600 000 Kč/obj.

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej, byt 3+1, 80 m2, Toužim, ul. Sídliště

Byty v ToužimByty v okrese Karlovy Vary ve vybraných lokalitách


TOPlist TOPlist