Garsonky Semily (100+)

Vlastní dům anebo byt v Semilech je snem mnoha lidí. Rozhodně se nemusí jednat o nerealizovatelnou představu. Kupříkladu garsonka Semily nemusí být nijak cenově nedostupná. Naopak mnohé garsoniéry Semily nabízí skvělou možnost, jak si sny o vlastním bydlení uskutečnit. Zvažte výběr nemovitosti z inzerátů garsonka Semily a staňte se vlastníkem vlastní garsoniéry.

Nabídka garsoniéry Semily

Momentálně je garsonka Semily poměrně žádaným typem nemovitosti v Semilech. Mnohá garsonka Semily vás nemusí přijít na vysoké částky. Je však nutné si dopředu uvědomit, jak velkou garsoniéru v Semilech budete chtít, neboť nabízíme mnoho variant.

Nové garsonka Semily za skvělou cenu

Určitě je třeba říci, že nová garsonka Semily se především v poslední době stal opravdu oblíbenou formou nákupu nemovitosti. Menší garsoniéra Semily pro lidi, kteří chtějí žít single, přináší jedinečnou možnost, jak neutrácet za byt šílené částky. Úspora z nákupu garsonky v Semilech tak může zajistit příjemný komfort.

Nacházíte se v hlavní kategorii byty Semily , v kategorii byty Semily jsou nemovitosti rozděleny na prodej bytů Semily, byty k pronájmu Semily, dražby bytů Semily, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je garsoniery Semily pokud hledání vhodné nemovitosti garsoniery Semily příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii garsoniery Semily na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej garsoniery Semily, pronájem garsoniery Semily, dražby garsonier Semily, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde garsoniery Semily ?

Chcete zpřesnit výběr garsoniery Semily zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané garsoniery Semily Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem byt garsonka, 32 m2, Turnov

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Cihlová, 32 m2, 3. patro, Sklep, stav: Dobrý,...

Husova, Turnov

5 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej garsonky v osobním vlastnictví v Jilemnici po rekonstrukci

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Cihlová, 23 m2, 3. patro, stav: Dobrý

Branská, Jilemnice

455 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej garsonky v osobním vlastnictví v Jilemnici po rekonstrukci

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Cihlová, 23 m2, 3. patro, stav: Dobrý

Branská, Jilemnice

455 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist