Garsonky Liberec (100+)

Vlastní dům anebo byt v Liberci je snem mnoha lidí. Rozhodně se nemusí jednat o nerealizovatelnou představu. Kupříkladu garsonka Liberec nemusí být nijak cenově nedostupná. Naopak mnohé garsoniéry Liberec nabízí skvělou možnost, jak si sny o vlastním bydlení uskutečnit. Zvažte výběr nemovitosti z inzerátů garsonka Liberec a staňte se vlastníkem vlastní garsoniéry.

Nabídka garsoniéry Liberec

Momentálně je garsonka Liberec poměrně žádaným typem nemovitosti v Liberci. Mnohá garsonka Liberec vás nemusí přijít na vysoké částky. Je však nutné si dopředu uvědomit, jak velkou garsoniéru v Liberci budete chtít, neboť nabízíme mnoho variant.

Nové garsonka Liberec za skvělou cenu

Určitě je třeba říci, že nová garsonka Liberec se především v poslední době stal opravdu oblíbenou formou nákupu nemovitosti. Menší garsoniéra Liberec pro lidi, kteří chtějí žít single, přináší jedinečnou možnost, jak neutrácet za byt šílené částky. Úspora z nákupu garsonky v Liberci tak může zajistit příjemný komfort.

Nacházíte se v hlavní kategorii byty Liberec , v kategorii byty Liberec jsou nemovitosti rozděleny na prodej bytů Liberec, byty k pronájmu Liberec, dražby bytů Liberec, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je garsoniery Liberec pokud hledání vhodné nemovitosti garsoniery Liberec příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii garsoniery Liberec na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej garsoniery Liberec, pronájem garsoniery Liberec, dražby garsonier Liberec, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde garsoniery Liberec ?

Chcete zpřesnit výběr garsoniery Liberec zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané garsoniery Liberec Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Byt 1+kk v Liberci s výhledem na Ještěd.

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 29 m2, 4. patro, stav: Před...

Šimáčkova, Liberec, Liberec XII-Staré Pavlovice

940 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej garsoniéry v Liberci Na Pískovně

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 21 m2, 7. patro, Sklep, Parkování,...

Na Pískovně, Liberec, Liberec XIV-Ruprechtice

950 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej zrekonstruované garsoniéry v Libereci

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 20 m2, 9. patro, Sklep, Parkování,...

Na Pískovně, Liberec, Liberec XIV-Ruprechtice

890 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej garsoniéry ve Frýdlantě

Garsoniera, Družstevní, konstrukce: Panelová, 22 m2, 4. patro, Sklep, stav:...

Kaplického, Frýdlant

350 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist