Garsonky Chomutov (100+)

Vlastní dům anebo byt v Chomutově je snem mnoha lidí. Rozhodně se nemusí jednat o nerealizovatelnou představu. Kupříkladu garsonka Chomutov nemusí být nijak cenově nedostupná. Naopak mnohé garsoniéry Chomutov nabízí skvělou možnost, jak si sny o vlastním bydlení uskutečnit. Zvažte výběr nemovitosti z inzerátů garsonka Chomutov a staňte se vlastníkem vlastní garsoniéry.

Nabídka garsoniéry Chomutov

Momentálně je garsonka Chomutov poměrně žádaným typem nemovitosti v Chomutově. Mnohá garsonka Chomutov vás nemusí přijít na vysoké částky. Je však nutné si dopředu uvědomit, jak velkou garsoniéru v Chomutově budete chtít, neboť nabízíme mnoho variant.

Nové garsonka Chomutov za skvělou cenu

Určitě je třeba říci, že nová garsonka Chomutov se především v poslední době stal opravdu oblíbenou formou nákupu nemovitosti. Menší garsoniéra Chomutov pro lidi, kteří chtějí žít single, přináší jedinečnou možnost, jak neutrácet za byt šílené částky. Úspora z nákupu garsonky v Chomutově tak může zajistit příjemný komfort.

Nacházíte se v hlavní kategorii byty Chomutov , v kategorii byty Chomutov jsou nemovitosti rozděleny na prodej bytů Chomutov, byty k pronájmu Chomutov, dražby bytů Chomutov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je garsoniery Chomutov pokud hledání vhodné nemovitosti garsoniery Chomutov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii garsoniery Chomutov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej garsoniery Chomutov, pronájem garsoniery Chomutov, dražby garsonier Chomutov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde garsoniery Chomutov ?

Chcete zpřesnit výběr garsoniery Chomutov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané garsoniery Chomutov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem garsoniéry v ul. Kundratická, Chomutov

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 24 m2, Přízemí, stav: Dobrý,...

Kundratická, Chomutov

5 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Nabízíme pronájem garsoniéry v Chomutově

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 33 m2, 19. patro, stav: Velmi dobrý,...

Kundratická, Chomutov

7 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem garsonka v centru Chomutova, náměstí 1, Máje

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Cihlová, 40 m2, 3. patro, stav: Velmi dobrý,...

náměstí 1. Máje, Chomutov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3503,"locality_name":"Chomutov","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3502,"locality_name":"D\u011b\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3506,"locality_name":"Litom\u011b\u0159ice","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3507,"locality_name":"Louny","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3508,"locality_name":"Most","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3509,"locality_name":"Teplice","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3510,"locality_name":"\u00dast\u00ed nad Labem","show":"checkbox|text","parent_id":60,"checked":"0"}]}]}
TOPlist TOPlist