Prodej bytů Adamov (3)

Přemýšlíte nad novým bytem ve městě Adamov jako o vhodné investici nebo spíše potřebujete najít vhodné byty na prodej Adamov jako nový domov pro svou rodinu? Námi nabízený prodej bytů Adamov vás zcela jistě ohromí. Na jednom místě získáte přehled o kompletní nabídce bytů Adamov prodej. Stačí si pouze vybrat ten pravý prodej bytu Adamov. Samozřejmě je důležité předem znát parametry, díky kterým si budete moci nový byt na prodej Adamov mnohem snadněji vybrat.

Hledáte byty Adamov prodej?

Záleží pak jen na vás, zda si chcete zvolit bydlení ve místě Adamov v novějším bytu nebo vás spíše láká starší zástavba, která bude muset dříve či později projít rekonstrukcí. Náš prodej bytu Adamov nabízí obě varianty. Starší byty Adamov prodej bývají povětšinou i mnohem blíže centra. Toužíte-li tedy koupit si byty na prodej Adamov z naší nabídky, není nic snadnějšího. Výběr bytů Adamov prodej máme opravdu bohatý.

Byty na prodej Adamov

Z pohledu občanské vybavenosti má každý z nás jiné priority. Eurobydleni.cz nabízí v oblastí prodej bytů Adamov mnoho možností, stačí si pouze vybrat ty, které vám budou vyhovovat nejvíce. Na prodej bytu Adamov jsme opravdu nejlepší, přesvědčte se sami.

V kategorii Byty Adamov se nacházejí Prodej bytů Adamov a Pronájem bytu Adamov. Dále si můžete prohlédnout Prodej garsonky Adamov , Prodej bytů 1+1 Adamov , Prodej bytů 1+kk Adamov , Prodej bytů 2+1 Adamov , Prodej bytů 2+kk Adamov , Prodej bytů 3+1 Adamov , Prodej bytů 3+kk Adamov , Prodej bytů 4+1 Adamov a Prodej bytů 4+kk Adamov

Aktuální nabídka bytů v Adamov na prodej

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví v Adamově, Byt 3+1 OV Adamov,70m2

Prodej hezkého a slunného bytu 3+1 v Adamově-Ptačině Prodej hezkého a slunného bytu 3+1 v Adamově-Ptačině. Byt je situován ve 2.NP, orientace více informací »

Lokalita: Adamov, Petra Jilemnického
Popis: Po rekonstrukci stav, Panelová konstrukce, Klidná část obce, 1. patro

1 400 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví v Adamově, Byt 3+1 OV Adamov

OV 1+1 Adamov, Sadová,35m2

Nabízíme k prodeji byt OV 1 1 Adamov, ulice Sadová. Jedná se o panelový byt umístěný ve 2.NP/11 domu s výtahem. Z bytu je moc krásný výhled více informací »

Lokalita: Adamov, info v RK
Popis: Velmi dobrý stav, Panelová konstrukce, 1. patro

660 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
OV 1+1 Adamov, Sadová

Byt 1+1, Adamov, 43m2

Jedná se o byt. jednotku č. 412/1 vymezenou v budově Adamov, č. p. 266, 412 - byt. dům (LV 841), stojící na pozemku parc. č. St. 419/1. Včetně více informací »

Lokalita: Adamov
Popis: Dobrý stav, Cihlová konstrukce, Přízemí

406 667 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Byt 1+1, Adamov, 43m2

Byty v Adamov na prodejByty v okrese Blansko ve vybraných lokalitách


TOPlist TOPlist