Nemovitosti v Ústí nad Labem (celý okres)

4.5 z 5 (13 hodnocení)

 • Česká republika
 • Ústecký kraj
 • Ústí nad Labem
Připojit ke skupině na Facebooku

Vítejte na našem webu s nemovitostmi v části zasvěcené pro reality v Ústí nad Labem (celý okres)! Doporučujeme vyzkoušet všechny naše dostupné možnosti filtrace inzerátů na základě zadání plochy, typu nemovitosti, ceny a přesnější lokality či části obce v Ústí nad Labem (celý okres) pro ještě určitější objevení, přesně toho co by se vám mohlo zalíbit.

Vítejte na našem webu s nemovitostmi v části zasvěcené pro reality v Ústí nad Labem (celý okres)! Doporučujeme vyzkoušet všechny naše dostupné možnosti filtrace inzerátů na základě zadání plochy, typu nemovitosti, ceny a přesnější lokality či části obce v Ústí nad Labem (celý okres) pro ještě určitější objevení, přesně toho co by se vám mohlo zalíbit.

Zobrazit více
Seřadit:
Zobrazit:

Reality v Ústí nad Labem

Máte-li zájem o reality v tomto regionu, jste na správné adrese. A pokud myslíte, že Ústí nad Labem je špinavá díra, čtěte dále, a připravte se změnit názor. Na našem portálu poskytujeme pestrou nabídku nemovitostí a máte tak velmi vysokou šanci, že si u nás vyberete. Náš realitní portál využívá přes 300 realitních kanceláří, které denně přidávají nové inzeráty, a udržují tak naši nabídku velmi pestrou.

Spolupracujeme pouze se seriózními realitními kancelářemi, a proto si udržujeme stále vysoké
standardy v kvalitě nabízených nemovitostí. Samozřejmostí jsou přiložené kontaktní údaje na jednotlivé makléře, aby byla komunikace poté, co si nemovitost vyberete, naprosto bezproblémová.

Náš realitní portál jsme vytvořili tak, aby se v něm dalo snadno orientovat, a především, aby byl pro vás příjemný. Využijte tedy co nejvíce funkcí, které jsme pro vás připravili. Pokud se vám některé nemovitosti obzvlášť líbí, uložte si je mezi oblíbené, a vraťte se k nim později. Jestli máte zájem o specifický typ nemovitosti v této lokalitě, využijte přiložené filtry, a vyberte ty, které vám vyhovují.

Zajímáte se o konkrétní lokaci? Pak si vyberte mezi těmito filtry, které dělí naši nabídku nemovitostí podle obcí, kde se nacházejí.

Vyberte si i vy váš ideální domov ze stovek inzerátů, které máme k dispozici. Zapojte se ještě dnes a prohlédněte si naše nejlepší nabídky.

Reality v Ústí nad Labem – co konkrétně ovlivňuje místní trh?

Zájem o nemovitosti na prodej v Ústí nad Labem a okolí je stále nízký v porovnání s jinými regiony. Důvodů je hned několik, část z nich je opodstatněná, část z nich souvisí spíše se špatnou pověstí města, která dnes již mnohdy neodpovídá realitě. Jednoznačně lze ovšem říci, že se ceny veškerých nemovitostí pohybují v tomto regionu pod republikovým průměrem, a proto zde lze najít velmi výhodné investiční příležitosti, ať už máte zájem o jakékoliv typy nemovitostí. Další trend, který lze vysledovat, je velký zájem o reality k pronájmu v Ústí nad Labem a okolí. Nájemní byty jsou využívány zaměstnanci místních společností, kteří ovšem neplánují v regionu natrvalo zůstat.

Ústí nad Labem si jistě právem získalo pověst jednoho z nejšpinavějších měst v celé České Republice. Od 19. století až do pádu komunistického režimu probíhala v celém regionu intenzivní průmyslová expanze, která z něj udělala chemické a strojírenské srdce republiky. Nešetrná povrchová těžba, těžký průmysl i necitlivé architektonické zásahy proměnily tvář celého Ústeckého kraje k nepoznání. Pravdou je, že se některé šrámy nepodařilo zacelit ani po mnoha letech. Přesto je zde jasně vidět snaha o zlepšení životních podmínek místních obyvatel. Takže jako u každého města, Ústí nad Labem a jeho okolí má své klady i zápory.

Počtem obyvatel se jedná o deváté největší město v České Republice, jednoznačně se jedná o administrativní, hospodářské i kulturní centrum celého Ústeckého kraje i severních Čech. Z hlediska dopravy je na tom Ústí nad Labem velmi dobře. Je napojeno na mezinárodní železniční i silniční síť, která je v dobrém stavu. Plně funkční dálnice D8 představuje přímé spojení s Německem. Cena nemovitostí je v Ústí nad Labem dlouhodobě příznivá. Využijte tuto příležitost a získejte s námi přehled o realitách v Ústí nad Labem!

Má nákup nemovitostí v Ústí nad Labem budoucnost?

Jak jsme již uvedli, Ústí nad Labem se dlouhodobě potýká s řadou problémů. Ale, důležité je zmínit, že zde můžeme vidět opravdovou snahu o zlepšení celé situace. Magistrát ve spolupráci s krajským úřadem se snaží o intenzivní přeměnu celého regionu, který prozatím platí za jeden z nejchudších a nejzdevastovanějších v České republice. Přesto, jsou zde i pozitivní aspekty, které lze využít. Primárně se jedná o ústeckou univerzitu, která si vybudovala za svou krátkou existenci slušné jméno v akademických kruzích. Příznačné je, že se i Univerzita Jana Evangelisty Purkyněho, jak zní její plné jméno, soustředí především na propojení akademické sféry se sférou průmyslu a byznysu.

A právě spojenými silami města, kraje, univerzity i firem lze dosáhnout změny, o kterou se Ústí snaží. Úkolem je vybudovat město, které je nejenom příjemné pro své obyvatele, ale zajišťuje jim i dobré zaměstnání, kvalitní ovzduší, i další služby, které má moderní město ve 21. století poskytovat.

První kroky na této dlouhé cestě již byly učiněny. Úspěšně čerpané dotace z EU a státního rozpočtu umožnily masivní výstavbu na území města i jeho okolí. V Ústí dochází k revitalizaci celých ploch. Na jejich místě vznikají parky, veřejné budovy, ale lze vysledovat i zvýšený zájem soukromých investorů, jak ukazuje stále větší počet developerských projektů. Příkladem může být obchodní centrum Fórum, tedy stavba, která do vzniku Fóra v Ústí nad Labem chyběla. Je jasné, že se Ústí nad Labem postupně mění z hlediska realit v mnohem zajímavější lokalitu. Takže, zajímají-li vás nákupy, pronájmy, či dražby realit v Ústí nad Labem, a chcete zjistit, jaká je dostupná nabídka, využijte náš portál.

Ústí nad Labem jako špinavá díra? To už dávno neplatí!

Přesvědčte se o tom a získejte s námi výhodně nemovitosti v Ústí nad Labem ještě dnes!

Nejčastěji hledané nemovitosti

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

Zadejte požadovanou lokalitu, město, ulici

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Zobrazit výpis

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

 

Už chcete odejít? Připravte si poptávku a nic nezmeškejte

Vytvořit poptávku
TOPlist