Inzerce realit na Eurobydleni.cz

Inzerci realit na našem unikátním webovém projektu nabízíme nejenom soukromým zájemcům, ale jsme velice dobře připraveni též na spolupráci s realitními kancelářemi a makléři. Každý, kdo se pokouší prodat, zakoupit či třeba pronajmout jakoukoliv nemovitost, je u nás vítán a dostane se mu nadstandartní péče. Inzerce na našem webu přináší prokazatelné pozitivní výsledky v podobě uskutečněných prodejů a to velice brzy.

Inzerovat reality u nás se vyplatí!

Kvalitou a šíří služeb, které jsme schopni poskytnout, dnes a denně překvapujeme nejednoho zájemce o spolupráci. Pokud jste realitním makléřem či snad rovnou vlastníkem realitní kanceláře, můžete se o výhodách této spolupráce sami přesvědčit. Staneme se vaším nepostradatelným partnerem při realizaci všech vašich obchodů a to za cenu více méně symbolickou. Každý den umožníme shlédnout vaše inzeráty hned několika tisícovkám nových zájemců, kteří se pokoušejí nalézt vhodnou nemovitost a z celé řady z nich se záhy stanou skuteční kupující.

Vyzkoušejte u nás inzerci nemovitostí

Přehledně a dopodrobna zpracovaná prezentace kompletní nabídky umístěné na našem realitním portálu je pouze jednou z mnoha výhod, na které se v rámci spolupráce s námi můžete těšit. Jakožto zdroj kvalitních informací se postupně stáváme pro mnoho zájemců o pořízení nemovitosti zcela nepostradatelnými. Připočtete-li skutečnost, že i díky kooperaci s několika dalšími weby stejného zaměření, přinášíme denně na trh téměř bezkonkurenční množství realit, pak se asi málokdo pozastaví nad vysokou návštěvností našich stránek i nad nebývalou úspěšností, pokud jde o opravdu realizované transakce. Díky nám se o vaší nabídce zkrátka
dozví obrovské množství nových potenciálních kupců a někteří z nich se pak stanou vašimi skutečnými klienty. Získat tak můžete velice slušný náskok před konkurencí ostatních realitních kanceláří.

Všechny typy nemovitostí inzerujte u nás

Nezáleží na tom, zda nabízíte byt, dům se zahradou nebo třeba pozemek. Je také úplně jedno, zda je vámi inzerovaná nemovitost určená k prodeji, pronájmu či zda je dostupná prostřednictvím dražby. Celou svoji inzerci od A až do Z můžete umístit na našem portále. Prodávejte vily i rekreační chalupy, nabízejte pozemky či nejrůznější provozovny k pronajmutí a je-li ve vašem portfoliu jakýkoliv dražený objekt, i ten nezapomeňte umístit právě k nám.

Každé realitní kanceláři, která o spolupráci s námi projeví zájem, jsme připraveni poskytnout komplexní služby, jejichž stručný souhrn vám přinášíme na několika následujících řádcích.

Komplexní služby s naší realitní inzercí

Přinášíme vám hned celou řadu užitečných služeb, s jejichž využitím můžete svůj byznys posunout vpřed a to velmi zásadním způsobem.

 • Můžete využít náš speciální software Urbium, díky němuž se správa agendy vaší kanceláře stane snadnou záležitostí.
 • Inzerujte u nás všechny druhy nemovitostí ze svého portfolia a zcela automaticky tím získáte příležitost k inzerci na dalších devíti spřízněných webech. Na sedmi z nich vám to bude umožněno rovnou a zdarma.
 • Můžete získat WWW stránky budované na míru realitním kancelářím, které přinášejí moderní, responzivní a zároveň individuální řešení pro váš byznys.

Získáte přístup na další realitní portály

Nejdéle do deseti dnů od provedení registrace na našem webu a uhrazení poplatku, se vám otevře přístup k inzerování na dalších devíti realitních portálech a to bez nutnosti jakékoliv další registrace a na většině z nich navíc zcela zdarma. Všude přitom dochází k automatické aktualizaci kompletní nabídky jedenkrát za 24 hodin.

 1. reality.tiscali.cz
 2. bio reality
 3. Katastr nemovitostí - Reality, nemovitosti
 4. Via Reality
 5. DOBRÉ NEMOVITOSTI.cz
 6. dorealit.cz
 7. Zbavsetoho.cz
 8. DOMY BYTY POZEMKY.cz
 9. KUPTE SI REALITY.cz

Prvních sedm webových projektů z výše uvedeného seznamu vám v rámci poplatku zaplaceného na Eurobdlení.cz bude pro vaši inzerci k dispozici zcela zdarma. Zbývající dva mohou požadovat nějaký poplatek, ale spolupráce s nimi pro vás samozřejmě není povinná.

Ještě jsme vás nepřesvědčili?

Brzy zjistíte, že spolupráce s profesionály z našeho týmu vám přináší zcela hmatatelné výsledky. V oblasti realitní inzerce jsme totiž zkušenými hráči a působíme v oboru již zhruba 14 let. Dokážeme vám nabídnout velice výhodný poměr vysoké denní návštěvnosti a příznivé ceny inzerce. Přivedeme k vám skutečné zájemce o vaše nemovitosti a ani vy a ani vaši klienti tak nebudete nuceni čekat celé měsíce na to, až někdo konečně projeví zájem.

Neusínáme na vavřínech

Do SEO investujeme neustále a to nijak zanedbatelné částky. A naše nepřetržitá snaha o obsazení těch nejlepších příček ve vyhledávačích nese svoje ovoce, o čemž svědčí více než 100.000 unikátních návštěvníků, které k nám dokážeme každý měsíc přivést. Náš jedinečný systém dokáže každý den spárovat vaši konkrétní nabídku se skutečnými zájemci o koupi či o pronájem. Také vás díky monitoringu soukromé inzerce může okamžitě informovat o nových nabídkách, které se u nás objevily a vy následně můžete kontaktovat majitele a poskytnout mu své profesionální služby. Zdarma také podporujeme i všechen realitní SW momentálně dostupný v České republice.

Náš internetový projekt je živý a práce na něm i snaha o neustálé vylepšování pro nás nikdy nekončí. Jsme skuteční profesionálové a větší profit pro svůj realitní byznys zkrátka nikde jinde nezískáte.

Strategické partnerství s Tiscali media a.s.

V roce 2015 jsme započali strategickou spolupráci s Tiscali media a.s. a také s Arbo media s.r.o. Díky tomu provozujeme plnohodnotnou responzivní realitní sekci na Tiscali.cz, která všem realitním kancelářím, které si u nás předplatí inzerci, přináší nejenom značný růst návštěvnosti, ale především reálné klienty.

Začít s námi je snadné

Za předpokladu, že jste se seznámili se všemi možnostmi, které vám spolupráce s námi nabízí a pokud znáte i náš aktuální ceník, můžete provést svou registraci a okamžitě začít s inzercí. Jestliže používáte nějaký realitní SW, pak jej v rámci registrace vyznačte v nabídce. Po ukončení registrace obdržíte email s individuálním nastavením exportu vaší inzerce. Po aktivaci exportu můžete ihned začít pracovat. Jestliže žádný podobný SW nepoužíváte, můžete v administraci ihned začít vkládat inzeráty, případně si pro svou práci zvolit náš speciální SW.

Pokud vám snad nebude něco jasné, obraťte se samozřejmě na naši podporu.

Na výsledky spolupráce nebudete čekat dlouho

Tím, že se rozhodnete svou inzerci přenést k nám a rovněž tak na weby s námi spřízněné, posunete svoji realitku do vyšších pater byznysu. Jednoznačným ukazatelem pozitivních změn bude nejenom rostoucí sledovanost vašich inzerátů, ale především vyšší procento skutečně realizovaných obchodů.

Díky našemu profesionálnímu přístupu a vysokému nasazení se reálné výsledky ukáží velice brzy. Zvyšte tedy svoje šance na úspěch a staňte se našimi stálými partnery.

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

 

Už chcete odejít? Připravte si poptávku a nic nezmeškejte

Vytvořit poptávku
TOPlist