Inzerce bytů na Eurobydleni.cz

Inzerce bytů určených k prodeji, pronájmu i dražbě je základním stavebním kamenem našeho projektu. Náš web je připraven pomoci nejen všem jednotlivcům, kteří chtějí prodat, dražit nebo třeba pronajmout svůj byt, ale také realitním kancelářím, které mohou naším prostřednictvím inzerovat vše ze své nabídky a podstatným způsobem tak zvýšit objem konverzí. Významná podpora prodeje bytů z portfolia celé řady realitních kanceláří, kterou díky naší práci dokážeme svým klientům poskytnout, má v drtivé většině případů zcela nezpochybnitelný pozitivní přínos.

Inzerovat byty na našem portálu je výhodné

Jste majitelem nebo snad jednatelem realitní kanceláře? Výborně! Tak kvalitní a komplexní služby, které vám poskytneme na Eurobydleni.cz, budete jinde nejspíš hledat marně. Jsme jednoduše tím nejlepším možným partnerem všech realitních makléřů. Pokud se rozhodnete inzerovat právě u nás, pak vaši nabídku uvidí obrovské masy vaši cílových klientů. Ano, právě těch návštěvníků, kteří ve snaze nalézt něco zajímavého ke koupi či pronájmu každý den zavítají na náš web a na stránky s námi spřízněné. Přivedeme vám tak ihned tisíce potenciálních klientů a to za cenu pro vás více než příznivou.

Proč byty inzerovat na našem portále?

Jelikož se prodej a nákup bytů i dalších realit řadí mezi ta nejzávažnější rozhodnutí v lidském životě, snažíme se všem potenciálním kupcům, kteří k nám každodenně zavítají, nabídnout při jejich snažení co největší komfort. Podrobná a přehledná prezentace všech u nás inzerovaných bytů je pro úspěch zcela nezbytná a pro nás tedy i naprosto samozřejmá. Naše ambice stát se postupně tím nejlepším zdrojem potřebných informací, které ke správné volbě každý klient nutně potřebuje, se pomalu ale jistě mění ve skutečnost. To z nás společně s mimořádným objemem inzerce činí jeden z vůbec nejnavštěvovanějších webů zaměřených na realitní transakce. Inzercí u nás se vaše nabídka dostane ve velmi krátké době do zorného pole mnoha nových potenciálních klientů, ke kterým byste si jinak hledali cestu jen velmi obtížně.

Co více byste si mohl jako realitní makléř přát, než dlouhý zástup koupěchtivých klientů?

Začnete-li s námi spolupracovat, velice brzy zjistíte, že právě díky našemu projektu, to již nemusí být jen vaše zbožné přání, nýbrž každodenní příjemná skutečnost.

Pronajmout byt inzerovaný u nás je prostě jednodušší

Značnou část portfolia inzerovaných bytů tvoří u většiny realitních kanceláří ty určené k pronajmutí. Poptávka po nich zejména v mnoha větších městech rok od roku jednoznačně stoupá a spolu s tím se zvedá i jejich podíl na inzerci. Patrně hlavním důvodem tohoto jevu je celkově rostoucí cenová hladina všech nemovitostí, což jistě zaznamenal každý, kdo se v posledních několika letech o věc alespoň trochu zajímal. Nájemní bydlení v České republice nyní zřejmě bez nadsázky zažívá svou malou renesanci a je tedy pochopitelné, že se celá řada realitních kanceláří snaží k prezentaci svojí nabídky využít i široké možnosti našeho realitního webu. Jsme tomu rádi a ochotně poskytneme prostor i vám, abychom podpořili váš byznys. Společně s vámi totiž rosteme i my.

Byty nabízené v dražbě

Dražba bytu i jakékoliv jiné nemovitosti je nejen zcela legitimní záležitost, ale může být zároveň velice zajímavou šancí na pořízení kýženého bydlení za poměrně slušnou cenu. Většina zájemců to dnes již velmi dobře ví a po podobných příležitostech často pátrá. Dražené byty jsou proto nedílnou součástí naší nabídky a každá klient, který se rozhodne s námi spolupracovat, je zcela pochopitelně může zařadit do svého portfolia a naším prostřednictvím tak představit potenciálním zájemcům.

Komplexní služby

Realitním kancelářím nabízíme širokou škálu zajímavých služeb. Ty nejpodstatnější vám chceme nyní ve stručnosti představit.

 1. Inzerce bytů a dalších nemovitostí - inzercí u nás získáte automaticky nárok na totéž na dalších devíti realitních portálech (z toho na sedmi zcela zdarma).
 2. Kvalitní software Urbium, který vám umožní velmi snadnou správu celé agendy vaší realitní kanceláře. 
 3. WWW stránky určené realitním kancelářím (moderní, responzivní a individuální řešení).

Inzerce na dalších portálech zdarma

Na níže uvedených stránkách není vůbec třeba provádět jakoukoliv registraci. K té totiž dochází zcela automaticky zhruba do deseti dnů od úhrady vaší inzerce. Možnost inzerovat byty z vašeho portfolia získáte na všech těchto stránkách zcela zdarma. K pravidelné aktualizaci celé inzerce pak dochází každých 24 hodin.

 • reality.tiscali.cz
 • bio reality
 • Katastr nemovitostí Reality, nemovitosti
 • via Reality
 • DOBRÉ NEMOVITOSTI.cz
 • dorealit.cz
 • Zbavsetoho

Tím to zdaleka nekončí

V rámci co nejširšího pokrytí zajišťujeme potřebná data (inzerci) i pro následující dva portály. Inzerce na nich není sice zdarma, ale po registraci na našem Eurobydleni.cz můžete být osloveni se zajímavou nabídkou na placenou spolupráci.

 • DOMY BYTY POZEMKY.cz
 • KUPTE SI REALITY.cz

Stále nevíte proč zvolit právě naše služby?

Například proto, že nejsme žádní nezkušení nováčci. Na trhu totiž působíme již od roku 2004. Dále proto, že vám nabízíme velice výhodný poměr vysoké denní návštěvnosti a příznivé ceny inzerce. Dokážeme k vám přivést celou řadu skutečných kupujících i vážných zájemců o pronájem. Díky spolupráci s námi také získáte nezpochybnitelné důkazy o tom, že se byty vašich klientů skutečně snažíte prodat či pronajmout a to inzercí na mnoha realitních webech současně.

Naše práce nikdy nekončí

Každý měsíc investujeme značné částky do SEO a neustále také pracujeme na tom, abychom dokázali nejen obsadit, ale rovněž udržet ty nejpřednější pozice ve vyhledávačích (Google, Seznam). V současnosti jsme schopni měsíčně oslovit více než 100.000 potenciálních zájemců o některý z bytů či o jinou nemovitost. Všechny dotazy k zakázkám a stejně tak sdílené nabídky i poptávky se okamžitě objeví ve vašem mailu nebo v rámci SW Urbium. Hlídáme rovněž veškeré změny ve vaší inzerci a případné poptávající o nich ihned informujeme. Náš unikátní systém provádí monitoring a denně páruje vámi nabízené byty s potenciálními kupci a dokáže vás neprodleně informovat o nově přidané soukromé inzerci, abyste mohli oslovit vlastníka s nabídkou svých odborných služeb. Také podporujeme veškerý realitní SW momentálně dostupný v České republice a to zcela zdarma, bez jakýchkoli dodatečných poplatků. Především ale nejsme pasivní a neustále vylepšujeme veškeré funkce našeho inzertního projektu. Proto také spoluprací s námi získáte vždy mnohem větší profit, než kdekoliv jinde.

Skutečně samé výhody

Každá realitní kancelář inzerující u nás získává hned celý balíček výhod a bonusů, který nikde jinde nedostane. Kromě zmiňované inzerce na dalších 7 – 9 portálech, z nichž na většině je vše zajištěno zdarma, je tu také náš speciální SW Urbium, který vám značně usnadní práci. Je samozřejmě rovněž možné exportovat k nám veškerá data z libovolného realitního SW dostupného v ČR, případně vaši inzerci vkládat ručně. Pokud disponujete vlastním SW pro správu vaší kanceláře, pak můžete využít našeho importního rozhraní.

Média a vzájemná spolupráce

Od září roku 2015 se nám podařilo navázat strategickou spolupráci s Tiscali media a.s. a rovněž s Arbo media s.r.o. Od té doby provozujeme plnohodnotnou responzivní realitní sekci na Tiscali.cz, která všem realitním kancelářím, které u nás inzerují, přináší vysoký nárůst sledovanosti a tedy i potenciálních klientů. Veškerý inzertní prostor pro nás spravuje zmiňovaná Arbo media s.r.o. a data týkající se návštěvnosti pak nezávisle měří společnost Netmonitor.

Pojďte to s námi vyzkoušet

Chcete-li s námi začít spolupracovat a jste srozuměni s podmínkami i cenami z našeho aktuálního ceníku, můžete se zaregistrovat a vložit, případně exportovat k nám vámi nabízené byty. Pokud používáte nějaký konkrétní SW, při registraci jej označte v nabídce. Po ukončení registrace obdržíte email s nastavením exportů přesně pro váš SW. Po aktivaci exportu můžete ihned začít s inzercí. Pokud žádný takový SW nepoužíváte, můžete v administraci ihned začít vkládat inzerci a zároveň si zvolit a tím i zjednodušit práci s naším realitním SW. V případě jakéhokoliv problému nás samozřejmě neváhejte kontaktovat.

Efekt se dostaví velice brzy

Prokazatelným přínosem vaší inzerce na našem webu bude rostoucí objem vašich uskutečněných obchodů. Díky mimořádnému úsilí, které našemu projektu věnujeme a díky širokému záběru v podobě spolupráce s mnoha dalšími realitními weby, se hmatatelné výsledky dostaví již během několika málo týdnů. Tím, že si zvolíte kooperaci s profesionály z našeho týmu, dáte svému podnikání potřebný impuls a pozvednete jej o třídu výš. Staňte se i vy součástí našeho projektu, můžete tím jenom získat.

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

 

Už chcete odejít? Připravte si poptávku a nic nezmeškejte

Vytvořit poptávku
TOPlist