Deník moderního makléře

Tepelná čerpadla značky Nibe

27.08.2019
NIBE ENERGY SYSTEMS CZ

Tepelná čerpadla značky Nibe. Záleží nám na kvalitě. Proto pro vás vybíráme takové produkty, které odpovídají standardům moderní domácnosti od švédské tradiční značky Nibe.

Prodáváme nemovitost. Jak stanovit prodejní cenu?

15.08.2019
Ing. Petr Dolejš

Klíčová otázka. Jak stanovit kupní cenu tak, abyste jste dostali maximální tržní cenu. Několik praktických přístupů ke stanovení kupní ceny.

Bydlíme v Chomutově, praktický rádce k přestěhování

14.08.2019
Ing. Marek Šulc

Lehká a úsměvná analýza bydlení v Chomutově, určena všem, kdo v tomto hezkém městě bydlí nebo by se do Chomutova rádi přestěhovali. Kde bydlet, kde si vybrat byt nebo kde zakoupit pozemek na dům a hlavně kde a jak se dobře bydlí. Tak teď už vítejte v podhůří Krušných Hor, dejte si něco dobrého a čtěte.

Pronájmy bytů: kacířství nebo zachování paradigma

08.08.2019
Ing. Marek Šulc

Už jste někdy přemýšleli, proč by měl provizi za pronájem bytu platit nájemce realitní kanceláři? Služby a náklady spojené se zajištěním pronájmu, tj. provizi by měl platit majitel bytu realitní kanceláři, to on si objednává služby RK. Není náhodou stávající model placení provize u pronájmů bytů nespravedlivý a zastaralý? Pojďme se na to podívat.

Fotografie nemovitosti a její změna v čase

08.08.2019
Zdeněk Fibrich

Fotografie nemovitostí na prodej či pronájem jejich kvalita a úroveň prezentace, je záležitost, která se za tuto dobu v realitním oboru velmi změnila, je prezentace nemovitostí ze strany realitních makléřů či realitních kanceláří. Pojďme se na to podívat co se změnilo za poslední 10 let, lehce a s úsměvem.

Most – město s budoucností ?

08.08.2019
Ing. Petr Dolejš

Pověst města Most je všelijaká, v žebříčcích oblíbených měst k životu se pravidelně umisťuje na chvostu, tak jakou má tohle město budoucnost?

Chcete se stát také autorem a přispívat na moderní blog o nemovitostech?

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní
  • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

 

Už chcete odejít? Připravte si poptávku a nic nezmeškejte

Vytvořit poptávku
TOPlist