Deník moderního makléře

Osoby samostatně výdělečně činné si mohou teoreticky žít i nad poměry

20.09.2021
Impression Media, s.r.o.

Osoby samostatně výdělečně činné se liší od klasických zaměstnanců v první řadě tím, že nemají tolik jistot. Takoví lidé pracují sami na sebe, jsou v mnoha ohledech sami zodpovědní za svůj život, a tudíž se jim může dařit přímo skvěle, ale také mohou spět pomalu do horoucích pekel. A nejen že si mohou OSVČ komplikovat život samy, mnoho problémů jim může nadělat i nejeden z vnějších vlivů, který takoví soukromníci nejednou nemají ani šanci nějak ovlivnit.

Tipy na zařízení moderní kanceláře

09.09.2021
Impression Media, s.r.o.

Prostředí, ve kterém pracujete značně ovlivňuje náladu i pracovní výkony. Pokud by i vaše kancelář potřebovala dostat nový vzhled, přečtěte si naše tipy na to, jak si ji zařídit, aby vám v ní bylo skutečně dobře.

Vlastníte nemovitost navíc? Prodáte ji nebo ji budete pronajímat?

07.09.2021
Impression Media, s.r.o.

Rozhodnutí, zda pronajímat nebo prodat by měl předcházet propočet zisků a nákladů. Odrazí se zde náklady finanční, ale taky časové. Starosti s nájemníky vám mohou vzít více volných dní, než jste si předem mysleli. Vidina rychlého získání peněz z prodeje je lákavá, záleží však na situaci na trhu – nevyplatí se pár let počkat? Pronájem nám zajistí pravidelný měsíční příjem navíc avšak práce s údržbou bytu nikdy neskončí.

V dnešní době vám prodej nemovitosti může přinést pěknou sumičku. Pokud s penězi zatím nemáte jiné plány, přečtěte si, jak je výhodně a efektivně zhodnotit

02.09.2021
Impression Media, s.r.o.

Dlouhodobé uložení peněz na bankovním účtu není výhodné. S rostoucí inflací totiž každý rok ztrácejí na hodnotě. Peníze, se kterými letos vyžijete celý měsíc, vám za třicet let mohou vystačit sotva na jídlo. Abyste udrželi hodnotu svých peněz a případně je i zhodnotili, investujte.

Máte velká okna a chcete doma stín? Hledáte funkční zastínění pergol?

23.08.2021
Impression Media, s.r.o.

Sluneční paprsky a velké prosklené plochy dokáží perfektně zútulnit každý prostor. V některých případech je však světlo nechtěné a vy se tak budete poohlížet spíše po možnostech zastínění oken. To oceníte zejména v letních měsících, ale i v noci, pokud chcete dosáhnout dokonalé tmy například v ložnici.

Proč si pořídit kotel na tuhá paliva

02.07.2021
OPOP spol. s r. o.

Moderní kotle na tuhá paliva jsou účinné a velmi pohodlné na užívání. U automatických typů jen 3x do měsíce nasypete do zásobníku palivo a kotel si topí sám. Vy jen pohodlně regulujete teplotu doma z aplikace v mobilu. To není utopie, ale realita.

Chcete se stát také autorem a přispívat na moderní blog o nemovitostech?

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní
  • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

 

Už chcete odejít? Připravte si poptávku a nic nezmeškejte

Vytvořit poptávku
TOPlist