INVESTICE S GARANTOVANÝM VÝNOSEM! NÁKUP LUXUSNÍ NEMOVITOSTI S GARANTOVANÝM VÝNOSEM Z PRONÁJMU S MOŽNOSTÍ ODLOŽENÍ PLATBY AŽ NA NĚKOLIK LET.

Bulharské pobřeží se stává místem neomezených možností. K Černému moři lze zamířit jak na krátkodobou dovolenou, tak zde zakotvit pro dlouhodobější pobyt či investici. Vedle pronájmu bytů, domů či jejich koupě, je tu další možnost investice do nemovitostí. V tzv. Aparthotelech, tedy hotelech, které nabízí pouze apartmány, si lze některý z apartmánů zakoupit do svého vlastnictví. Majitel jej může využívat sám nebo pronajímat.

Aparthotely jsou skvělou investicí se zaručeným a pravidelným výnosem z pronájmu. FC FINANCE - CONSULT poskytuje dvě možnosti pronájmu vašeho apartmánu. Jednou možností je pronájem s garantovaným výnosem ve výši 5,35 % ročně. Peněžitá hodnota výnosu je vypočtena z prodejní ceny apartmánu. Tento příjem je majiteli vyplácen v polovině října, po skončení sezóny letních dovolených u moře. Smlouvu tohoto typu lze uzavřít až na pět let. Po dobu uzavření smlouvy nemá majitel právo sám užívat apartmán. Apartmán je ve správě smluvní společnosti.

Druhou možností pronájmu apartmánu je smlouva s garantovaným výnosem 3,45 % ročně z prodejní ceny apartmánu. Pronájem je stanoven na dva po sobě jdoucí měsíce ročně, z nichž jeden musí být červenec nebo srpen. Mimo tyto dva měsíce smí majitel bez omezení užívat svůj apartmán. Takovou smlouvu lze opět uzavřít až na 5 let.

FC FINANCE - CONSULT má v nabídce Aparthotely na pobřeží Černého moře, v oblasti Burgaského zálivu. Zde se nachází ty nejlepší luxusní Aparthotely v Bulharsku. Komplex v městečku Sveti Vlas, v blízkosti Slunečního pobřeží, je perfektně umístěný. Z oken apartmánů je výhled na moře, v blízkosti se nachází les i hory. V komplexu se nachází různá hřiště, bazény, vyhlášené restaurace, prostory pro děti atd. Apartmány jsou útulné, nové a jejich vybavení zajišťuje vše pro vaše pohodlí. Uzpůsobeny jsou k celoročnímu pobytu.

V nejlepším komplexu v Bulharsku se ceny apartmánů pohybují od 35 000 euro do 600 000 euro, podle jejich velikosti. Nabízeny jsou jednopokojové apartmány, ale dopřát si můžete i luxusní apartmány se 3 ložnicemi.

Každý vlastník apartmánu musí platit každoročně následné poplatky a daně. Za údržbu a správu je výše poplatku 14,50 euro za metr čtvereční zastavěné plochy. Poplatek za internetové a televizní připojení je 215 euro. Pojištění jednopokojového apartmánu vychází na 40 euro, za apartmán s 1 ložnicí zaplatíte 50 euro a za větší apartmány 60 euro. Výše poplatku za elektřinu, plyn, vodu a odvoz odpadků je 30 euro. Aparthotel nabízí řadu doplňkových služeb za příplatek. Případné opravy, renovace nebo přístavby v rámci komplexu vlastníci apartmánů neplatí. Jsou zahrnuty v kupní ceně apartmánu.

Pokud se rozhodnete si nějaký apartmán pořídit, existuje více možností financování. FC FINANCE - CONSULT umožňuje jak jednorázovou platbu celé částky, tak odložení platby až na 7 let. Počáteční záloha činí 20 % z ceny nemovitosti. Zbylých 80 % lze doplatit buď za jeden rok od podepsání smlouvy bez úroků. Nebo s odstupem 3 let s ročním úrokem 3,6 % anebo za 7 let s ročním úrokem 6,5 %. Apartmán lze užívat nebo pronajímat po zaplacení alespoň 20 % z ceny nemovitosti.  

Oslovila-li vás nabídka apartmánů u moře, neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím emailu: office@finance-consult.cz

Kompletní ceník apartmánů ZDE

 

Autor článku

FC FINANCE-CONSULT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o

O autorovi

NÁKUP LUXUSNÍ NEMOVITOSTI S GARANTOVANÝM VÝNOSEM Z PRONÁJMU S MOŽNOSTÍ ODLOŽENÍ PLATBY AŽ NA NĚKOLIK LET

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní
  • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

 

Už chcete odejít? Připravte si poptávku a nic nezmeškejte

Vytvořit poptávku
TOPlist