Pozemky na prodej Tunis (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Tunis z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Tunis je velmi široká a obsahuje prodej pozemků v Tunisu pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Tunis s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Tunis určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Tunis

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Tunis, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Tunis prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku v Tunisu je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Tunis , v kategorii pozemky Tunis jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Tunis, pronájem pozemků Tunis, dražby pozemky Tunis, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Tunis pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Tunis příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Tunis na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Tunis, pronájem pozemků Tunis, dražby pozemky Tunis, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Tunis (stavební pozemky na prodej Tunis, ), komerční pozemky Tunis (komerční pozemky na prodej Tunis, ), zahrady Tunis (zahrady na prodej Tunis, ), zemědělské půdy Tunis (prodej zemědělské půdy Tunis, ), lesy Tunis (lesy na prodej Tunis, ), louky Tunis (louky na prodej Tunis, ), rybníky Tunis (rybníky na prodej Tunis, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Tunis ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Tunis zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Tunis Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej pozemku 8000 m2, Caribbean World -Hasdrubal, Djerba, Tunis

Pozemek, komerční, účel: Obchod, služby, lokalita: Okraj obce, pozemek: 8000 m2

Caribbean World-Hasdrubal

230 Euro/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 2600 m2, Midoun - Arkou, Djerba, Tunis

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2600...

Midoun-Arkou

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 2462 m2, Tezdaine Yati, Djerba, Tunis

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2462...

Tezdaine Yati

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 2400 m2, Tezdain, Djerba, Tunis

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2400...

Tezdain

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 700 m2, Sidi Yati, Djerba, Tunis

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 700 m2

Sidi Yati

147 000 Euro
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 2500 m2, Midoun, Djerba, Tunis

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2500...

Midoun

100 000 Euro
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 3000 m2, Midoun, Djerba, Tunis

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 3000...

Midoun

180 000 Euro
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"stat","locality_id":476,"locality_name":"Bulharsko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":456,"locality_name":"Chorvatsko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":600,"locality_name":"Francie","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":450,"locality_name":"It\u00e1lie","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":602,"locality_name":"Kapverdsk\u00e9 ostrovy","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":635,"locality_name":"Kostarika","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":449,"locality_name":"N\u011bmecko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":448,"locality_name":"Rakousko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":264,"locality_name":"Slovensko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":594,"locality_name":"Thajsko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":601,"locality_name":"Tunis","show":"checkbox|text","checked":"1"},{"type":"stat","locality_id":475,"locality_name":"Turecko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":545,"locality_name":"USA","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":457,"locality_name":"\u010cern\u00e1 Hora","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":474,"locality_name":"\u0158ecko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":458,"locality_name":"\u0160pan\u011blsko","show":"checkbox|text","checked":"0"}]}
TOPlist TOPlist