Pozemky Tunis – nabídka pozemků Tunis (100+)

Najít optimální pozemek v Tunisu je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Tunis hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Tunis, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Tunis k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků v Tunisu k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v Tunisu nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Tunis, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky v Tunisu o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku v Tunisu realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Tunis přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Tunis , v kategorii pozemky Tunis jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Tunis, pronájem pozemků Tunis, dražby pozemky Tunis, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Tunis pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Tunis příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Tunis na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Tunis, pronájem pozemků Tunis, dražby pozemky Tunis, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Tunis (stavební pozemky na prodej Tunis, pronájem stavebních pozemků Tunis, dražby stavebních pozemků Tunis, ), komerční pozemky Tunis (komerční pozemky na prodej Tunis, pronájem komerčních pozemků Tunis, dražby komerčních pozemků Tunis, ), zahrady Tunis (zahrady na prodej Tunis, pronájem zahrady Tunis, dražby zahrad Tunis, ), zemědělské půdy Tunis (prodej zemědělské půdy Tunis, pronájem zemědělské půdy Tunis, dražby zemědělských půd Tunis, ), lesy Tunis (lesy na prodej Tunis, pronájem lesů Tunis, dražby lesů Tunis, ), louky Tunis (louky na prodej Tunis, pronájem luk Tunis, dražby luk Tunis, ), rybníky Tunis (rybníky na prodej Tunis, pronájem rybníků Tunis, dražby rybníků Tunis, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Tunis ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Tunis zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Tunis Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej pozemku 8000 m2, Caribbean World -Hasdrubal, Djerba, Tunis

Pozemek, komerční, účel: Obchod, služby, lokalita: Okraj obce, pozemek: 8000 m2

Caribbean World-Hasdrubal

230 Euro/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 2600 m2, Midoun - Arkou, Djerba, Tunis

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2600...

Midoun-Arkou

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 2462 m2, Tezdaine Yati, Djerba, Tunis

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2462...

Tezdaine Yati

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 2400 m2, Tezdain, Djerba, Tunis

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2400...

Tezdain

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 700 m2, Sidi Yati, Djerba, Tunis

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 700 m2

Sidi Yati

147 000 Euro
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 2500 m2, Midoun, Djerba, Tunis

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2500...

Midoun

100 000 Euro
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 3000 m2, Midoun, Djerba, Tunis

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 3000...

Midoun

180 000 Euro
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"stat","locality_id":476,"locality_name":"Bulharsko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":456,"locality_name":"Chorvatsko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":600,"locality_name":"Francie","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":450,"locality_name":"It\u00e1lie","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":602,"locality_name":"Kapverdsk\u00e9 ostrovy","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":635,"locality_name":"Kostarika","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":449,"locality_name":"N\u011bmecko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":448,"locality_name":"Rakousko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":264,"locality_name":"Slovensko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":594,"locality_name":"Thajsko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":601,"locality_name":"Tunis","show":"checkbox|text","checked":"1"},{"type":"stat","locality_id":475,"locality_name":"Turecko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":545,"locality_name":"USA","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":457,"locality_name":"\u010cern\u00e1 Hora","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":474,"locality_name":"\u0158ecko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":458,"locality_name":"\u0160pan\u011blsko","show":"checkbox|text","checked":"0"}]}
TOPlist TOPlist