Pozemky na prodej Kostarika (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Kostarika z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Kostarika je velmi široká a obsahuje prodej pozemků v Kostarice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Kostarika s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Kostarika určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Kostarika

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Kostarika, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Kostarika prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku v Kostarice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Kostarika , v kategorii pozemky Kostarika jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Kostarika, pronájem pozemků Kostarika, dražby pozemky Kostarika, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Kostarika pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Kostarika příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Kostarika na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Kostarika, pronájem pozemků Kostarika, dražby pozemky Kostarika, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Kostarika (stavební pozemky na prodej Kostarika, ), komerční pozemky Kostarika (komerční pozemky na prodej Kostarika, ), zahrady Kostarika (zahrady na prodej Kostarika, ), zemědělské půdy Kostarika (prodej zemědělské půdy Kostarika, ), lesy Kostarika (lesy na prodej Kostarika, ), louky Kostarika (louky na prodej Kostarika, ), rybníky Kostarika (rybníky na prodej Kostarika, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Kostarika ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Kostarika zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Kostarika Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Kostarika - Guanacaste: pozemky na prodej 203,5 ha (2,035.000 m2)

Pozemek, komerční, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce,...

Guanacaste

2 200 000 USD
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"stat","locality_id":476,"locality_name":"Bulharsko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":456,"locality_name":"Chorvatsko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":600,"locality_name":"Francie","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":450,"locality_name":"It\u00e1lie","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":602,"locality_name":"Kapverdsk\u00e9 ostrovy","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":635,"locality_name":"Kostarika","show":"checkbox|text","checked":"1"},{"type":"stat","locality_id":449,"locality_name":"N\u011bmecko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":448,"locality_name":"Rakousko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":264,"locality_name":"Slovensko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":594,"locality_name":"Thajsko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":601,"locality_name":"Tunis","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":475,"locality_name":"Turecko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":545,"locality_name":"USA","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":457,"locality_name":"\u010cern\u00e1 Hora","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":474,"locality_name":"\u0158ecko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":458,"locality_name":"\u0160pan\u011blsko","show":"checkbox|text","checked":"0"}]}
TOPlist TOPlist