Pozemky Kostarika – nabídka pozemků Kostarika (100+)

Najít optimální pozemek v Kostarice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Kostarika hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Kostarika, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Kostarika k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků v Kostarice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v Kostarice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Kostarika, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky v Kostarice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku v Kostarice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Kostarika přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Kostarika , v kategorii pozemky Kostarika jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Kostarika, pronájem pozemků Kostarika, dražby pozemky Kostarika, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Kostarika pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Kostarika příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Kostarika na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Kostarika, pronájem pozemků Kostarika, dražby pozemky Kostarika, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Kostarika (stavební pozemky na prodej Kostarika, pronájem stavebních pozemků Kostarika, dražby stavebních pozemků Kostarika, ), komerční pozemky Kostarika (komerční pozemky na prodej Kostarika, pronájem komerčních pozemků Kostarika, dražby komerčních pozemků Kostarika, ), zahrady Kostarika (zahrady na prodej Kostarika, pronájem zahrady Kostarika, dražby zahrad Kostarika, ), zemědělské půdy Kostarika (prodej zemědělské půdy Kostarika, pronájem zemědělské půdy Kostarika, dražby zemědělských půd Kostarika, ), lesy Kostarika (lesy na prodej Kostarika, pronájem lesů Kostarika, dražby lesů Kostarika, ), louky Kostarika (louky na prodej Kostarika, pronájem luk Kostarika, dražby luk Kostarika, ), rybníky Kostarika (rybníky na prodej Kostarika, pronájem rybníků Kostarika, dražby rybníků Kostarika, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Kostarika ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Kostarika zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Kostarika Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Kostarika - Guanacaste: pozemky na prodej 203,5 ha (2,035.000 m2)

Pozemek, komerční, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce,...

Guanacaste

2 200 000 USD
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"stat","locality_id":476,"locality_name":"Bulharsko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":456,"locality_name":"Chorvatsko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":600,"locality_name":"Francie","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":450,"locality_name":"It\u00e1lie","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":602,"locality_name":"Kapverdsk\u00e9 ostrovy","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":635,"locality_name":"Kostarika","show":"checkbox|text","checked":"1"},{"type":"stat","locality_id":449,"locality_name":"N\u011bmecko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":448,"locality_name":"Rakousko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":264,"locality_name":"Slovensko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":594,"locality_name":"Thajsko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":601,"locality_name":"Tunis","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":475,"locality_name":"Turecko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":545,"locality_name":"USA","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":457,"locality_name":"\u010cern\u00e1 Hora","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":474,"locality_name":"\u0158ecko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":458,"locality_name":"\u0160pan\u011blsko","show":"checkbox|text","checked":"0"}]}
TOPlist TOPlist