Pozemky na prodej Chorvatsko (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Chorvatsko z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Chorvatsko je velmi široká a obsahuje prodej pozemků v Chorvatsku pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Chorvatsko s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Chorvatsko určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Chorvatsko

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Chorvatsko, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Chorvatsko prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku v Chorvatsku je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Chorvatsko , v kategorii pozemky Chorvatsko jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Chorvatsko, pronájem pozemků Chorvatsko, dražby pozemky Chorvatsko, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Chorvatsko pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Chorvatsko příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Chorvatsko na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Chorvatsko, pronájem pozemků Chorvatsko, dražby pozemky Chorvatsko, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Chorvatsko (stavební pozemky na prodej Chorvatsko, ), komerční pozemky Chorvatsko (komerční pozemky na prodej Chorvatsko, ), zahrady Chorvatsko (zahrady na prodej Chorvatsko, ), zemědělské půdy Chorvatsko (prodej zemědělské půdy Chorvatsko, ), lesy Chorvatsko (lesy na prodej Chorvatsko, ), louky Chorvatsko (louky na prodej Chorvatsko, ), rybníky Chorvatsko (rybníky na prodej Chorvatsko, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Chorvatsko ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Chorvatsko zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Chorvatsko Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej stavebního pozemku 486 m2 na ostrově Vir

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Zadar

45 000 Euro
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 736 m2 na ostrově Vir

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Zadar

59 000 Euro
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 575 m5 v centru ostrova Vir

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Centrum obce, pozemek: 575...

Zadar

103 500 Euro
TOPlist TOPlist

Prodáme stavební pozemek na ostrove VIR-Chorvatsko

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Zadar

72 000 Euro
TOPlist TOPlist

Prodej exkluzivního stavebního pozemku v Chorvatsku, kraj Zadar, obec...

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 486 m2

Starigrad Paklenica

1 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek 750 m2, 500 m od moře, oblast Umag, Lovrečica, Chorvatsko

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Vodovodna, Lovrečica

150 Euro/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 500 m2, Starigrad, Chorvatskko

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 500 m2

Starigrad

250 Euro/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"stat","locality_id":476,"locality_name":"Bulharsko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":456,"locality_name":"Chorvatsko","show":"checkbox|text","checked":"1"},{"type":"stat","locality_id":600,"locality_name":"Francie","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":450,"locality_name":"It\u00e1lie","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":602,"locality_name":"Kapverdsk\u00e9 ostrovy","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":635,"locality_name":"Kostarika","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":449,"locality_name":"N\u011bmecko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":448,"locality_name":"Rakousko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":264,"locality_name":"Slovensko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":594,"locality_name":"Thajsko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":601,"locality_name":"Tunis","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":475,"locality_name":"Turecko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":545,"locality_name":"USA","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":457,"locality_name":"\u010cern\u00e1 Hora","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":474,"locality_name":"\u0158ecko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":458,"locality_name":"\u0160pan\u011blsko","show":"checkbox|text","checked":"0"}]}
TOPlist TOPlist