Pozemky Chorvatsko – nabídka pozemků Chorvatsko (100+)

Najít optimální pozemek v Chorvatsku je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Chorvatsko hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Chorvatsko, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Chorvatsko k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků v Chorvatsku k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v Chorvatsku nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Chorvatsko, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky v Chorvatsku o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku v Chorvatsku realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Chorvatsko přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Chorvatsko , v kategorii pozemky Chorvatsko jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Chorvatsko, pronájem pozemků Chorvatsko, dražby pozemky Chorvatsko, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Chorvatsko pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Chorvatsko příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Chorvatsko na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Chorvatsko, pronájem pozemků Chorvatsko, dražby pozemky Chorvatsko, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Chorvatsko (stavební pozemky na prodej Chorvatsko, pronájem stavebních pozemků Chorvatsko, dražby stavebních pozemků Chorvatsko, ), komerční pozemky Chorvatsko (komerční pozemky na prodej Chorvatsko, pronájem komerčních pozemků Chorvatsko, dražby komerčních pozemků Chorvatsko, ), zahrady Chorvatsko (zahrady na prodej Chorvatsko, pronájem zahrady Chorvatsko, dražby zahrad Chorvatsko, ), zemědělské půdy Chorvatsko (prodej zemědělské půdy Chorvatsko, pronájem zemědělské půdy Chorvatsko, dražby zemědělských půd Chorvatsko, ), lesy Chorvatsko (lesy na prodej Chorvatsko, pronájem lesů Chorvatsko, dražby lesů Chorvatsko, ), louky Chorvatsko (louky na prodej Chorvatsko, pronájem luk Chorvatsko, dražby luk Chorvatsko, ), rybníky Chorvatsko (rybníky na prodej Chorvatsko, pronájem rybníků Chorvatsko, dražby rybníků Chorvatsko, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Chorvatsko ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Chorvatsko zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Chorvatsko Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej stavebního pozemku 486 m2 na ostrově Vir

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Zadar

45 000 Euro
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 736 m2 na ostrově Vir

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Zadar

59 000 Euro
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 575 m5 v centru ostrova Vir

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Centrum obce, pozemek: 575...

Zadar

103 500 Euro
TOPlist TOPlist

Prodáme stavební pozemek na ostrove VIR-Chorvatsko

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Zadar

72 000 Euro
TOPlist TOPlist

Prodej exkluzivního stavebního pozemku v Chorvatsku, kraj Zadar, obec...

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 486 m2

Starigrad Paklenica

1 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 500 m2, Starigrad, Chorvatskko

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 500 m2

Starigrad

250 Euro/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"stat","locality_id":476,"locality_name":"Bulharsko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":456,"locality_name":"Chorvatsko","show":"checkbox|text","checked":"1"},{"type":"stat","locality_id":600,"locality_name":"Francie","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":450,"locality_name":"It\u00e1lie","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":602,"locality_name":"Kapverdsk\u00e9 ostrovy","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":635,"locality_name":"Kostarika","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":449,"locality_name":"N\u011bmecko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":448,"locality_name":"Rakousko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":264,"locality_name":"Slovensko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":594,"locality_name":"Thajsko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":601,"locality_name":"Tunis","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":475,"locality_name":"Turecko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":545,"locality_name":"USA","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":457,"locality_name":"\u010cern\u00e1 Hora","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":474,"locality_name":"\u0158ecko","show":"checkbox|text","checked":"0"},{"type":"stat","locality_id":458,"locality_name":"\u0160pan\u011blsko","show":"checkbox|text","checked":"0"}]}
TOPlist TOPlist